Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért nem akarja...

Anyukám miért nem akarja nekem engedni 22 évesen, hogy összejöjjek egy megfelelő 27 éves lánnyal? Másoknál ez hgy van, működik?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy másoknál ez hogyan szokott lezajlani ? És tényleg egy normális lányról van szó, nem egy szevedélybetegről. Mit tanácsoltok mit tegyek ? Találkozzak vele titokban , csak úgy meg nem sok értelme van , ha nem vihetem fel hozzánk. Szóval nagyon hálás lennék, ha tudnátok valami jó tanácsot adni, amive anyum belátná, hogy nekem van igazam és nem féltene ennyire.

2018. febr. 11. 13:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

Amíg így el lehet tiltani attól,akit szeretsz,addig úgy is kell neked.


Állj szépen a sarkadra,növessz tököt és mondd meg anyukádnak,hogy ha megbolondul is,őt szereted,slusszpassz.


Nem tudom,te vagy-e túl érett a korodhoz képest,vagy ő nagyon infantilis,de 5 év a nő javára pöppet nekem sok.Legalábbis nálam 5 évvel fiatalabb sráccal maximum beszélgetni tudnék,szerelemmel szeretni nem.

2018. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha te nem leszel ügyes és ember a talpadon, bizony búcsút vehetsz a lánytól.

Saját tapasztalat:

Exem 20 éves F, én 26N. Eleinte a korkülömbség miatt nehézkesen indult a kapcsolat, aztan láttam exemen, hogy elég érett a korához képest, hát egy próbát megér. Minden szép s jó volt, amig az ex anyukája megtudta, hogy kapcsolatban vagyunk. Na onnantól elszabadult a pokol. Az anyuka képes volt fenyegetni a fiát, nem vihetett hozzuk, sokszor nem engedte el exemet a randinkra, nem mehettem vele egy lagziba mert hát szégyen, reggel még ágyba voltunk de anyuka telefonált, hogy azonnal mennie kell haza, exem meg pattant és elviharzott szó nélkül. Csúnya dolgokat hiresztelt rólam, az üzletbe bejárt ahol dolgoztam és egyetlen egyszer sem köszönt nekem,percenként hívta a pici fiát, hogy merre van, ugy-e nem velem van. S még sorolhatnám. Én fél évig birtam, aztán kirugtam a pitsába. Ő nem állt ki értem, én meg nem vesztegettem az időt.

Ha fontos neked a lámy, anyukádot passzold félre, különben úgy jársz mint az exem. Sok sikert nektek!

2018. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki Anyatejfogyasztó 18 felett is azt jobb kirúgni a pitshába. :D
2018. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mert anyucikád tudja hogy hogy gondolkozol, es latja azt hogy mindenben anyukam igy kell vagy anyukam ugy kell..?

Nőj fel végre es ne azert csinalj vmit mert anyuci igy vagy ugy mondja hanem legyél férfi. Tudd mit akarsz

2018. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt írom, mert nem bántani akarlak, de ha 22 évesen ott tartasz, hogy a szüleid engedélye kell, még nem való nwked párkapcsolat. Tessék leszakadni anyuciról. A tesód esete meg...nem ia tudom, mit mondhatnék. Csak azt a kapcsolatot teheti tönkre külső személy, ahol amúgy is már nagy gondok vannak, vagy valamelyik fél olyan birka, hogy hagyja. Velem ezt nem lehetne megtenni.
2018. febr. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Sose lehet tudni, hogy mi olyat tud anyukád, amit Te nem :) Lehet később még meg is köszönöd neki

...de ez a titokban találkozgatás tényleg cinkes. Biztos 27 éves?

2018. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző az ilyen Anyukák a fiukkal egy idős nőt is elmarják a pici fiutol,mert maguknak szülnek játékszert de ha játékszer akar saját családot jön a sárkány effektus. :(
2018. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én csak egy tanácsot tudok adni: növeszd ki a golyóidat...
2018. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jó, majdnem bedőltem a viccednek! Biztosan 22 éves vagy? :D Nem 12? :D
2018. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!