Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem hisz a saját gyereké...

Miért nem hisz a saját gyerekében?

Figyelt kérdés
Szóba jött ma a tanulás, és mondta anyum, hogy én nem fogok eljutni egyetemre, meg ne is akarjak menni, majd mondtam neki, hogy de igen is megcsinálom, attól hogy neki nincs se diplomája se érettségije nekem lehet, erre megpróbált vissza vágni azzal, hogy lehet hogy neki nincs de nekem se lesz. Utána megint megpóbált belém kötni, hogy nekem nincs nyelvvizsgám se, nem beszélem anyanyelvi szinten a nyelvet. Kicsit rosszul esik, hogy ilyenket mond, és nem hisz bennem.
2018. febr. 12. 21:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sem a középiskolai, sem az egyetemi felvételimnél sem hittek, ahogyan a nyelvvizsgánál. A középiskola még ment, a többi sajnos már nem, pedig nagyon sokat tanultam miattuk. Még tesóm sem hitt bennem, de neki mégis van diplomája is és nyelvvizsgája is. Nekem sajnos nincs jó nyelvtudásom, de attól még kellett volna támogatniuk. A szüleimnek is vannak diplomáik (mindkettőjüknek 2 is van), de szülőként teljesen elbuktak... Régóta nem osztok meg velük semmit sem, mert minden célomat eltiporják... De szerencsére a terveimet nem tudják, így kibírom Okj-n ezt a 2 évet. Szerintem te is tarts meg magadnak mindent, ne szólj semmit sem a szüleidnek a továbbtanulásodról és a nyelvvizsgádról! Sok sikert a továbbiakhoz!:)
2018. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!