Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek, érdemes találkozn...

Szerintetek, érdemes találkoznom vele?

Figyelt kérdés

Pár éve kerestem az apámat. Végre megtaláltam. Van 2 fél testvérem. Fel vettem a kapcsolatot a nagynénémmel. Azt hittem hogy nem fogja érdekelni, nem fogja elhinni és hogy majd válaszolni sem fog. Azért neki irtam, mert nem akartam port kavarni , a gyerekek miatt, plusz ugy tudtam hogy felesége is van. Mindossze egy képet szerettem volna az apámrol.

Nagyon meglepodtem , mert a nagynéném nagyon kedves , es pozitiv volt velem kapcsoltban. Azt mondta nem is sejtették hogy léteztem , szeretne megismerni. Sokkolt a dolog , mert nem hittem el hogy léteznek még ilyen kedves emberek.

Szinte már arra gondoltam hogy , talán elmondom az apámnak is hogy szeretném megismerni , mire kozolte hogy 10 eve meghalt. Sokkot kaptam. Nagyon nehéz ezt most feldolgoznom. Főleg hogy nem igazán tudom senkinek sem kionteni a szivem.



Én ugy gondolom érdemes lenne találkoznom a testvérével, de félek hogy csak rosszabb lesz. Szerintetek ?



#család #apa #eltűnt rokon
2018. febr. 14. 22:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem hogy fogok vele találkozni,végulis tenyleg nem veszitek vele semmit. Ki tudja, lehet még vele tarthatnám a kapcsolatot.


A gyerekeknek azért nem szeretném , mert anyukám a szeretoje volt. Csak épp nem tudott rolla.Mikor kiderult akkor mar terhes volt velem.

Kiderult hogy az akkori barátnoje is terhes lett rá egy honapra. Ezért nem akarom nekik mondani, mert ha elmondom akkor lehet hogy nem fognak már rá ugy emlékezni mint azelott.

2018. febr. 15. 13:19
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Érthető - a gyerekek nem tehetnek róla hogy az apjuk gerinctelen volt aki össze vissza csalta az anyjukat.
2018. febr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez brutal..

Szegeny apukad. Talalkozz veluk.

2018. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igy van , ok nem tehetnek rolla, de legyszives ne mondd h gerinctelen, fiatal volt még. 19 éves, ennél tobbet en sem tudok.
2018. febr. 15. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!