Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarnak kidobni itthonról?

Miért akarnak kidobni itthonról?

Figyelt kérdés

Azért akarnak kidobni itthonról,mert nem megyek továbbtanulni (egyetemre) a szakmámban..

Mostanság minden nap ez megy,hogy hülye vagyok meg idióta ,hogy nem megyek,mert gondolom nekik az számít embernek aki egyetemet végzett.

OKJ-s képzést akarok elvégezni amihez szintúgy értek és állandóan ezzel jönnek ,hogy azzal gyárba lehet dolgozni megjegyezném itt ,hogy Számítógép karbantartó OKJ-re mennék szóval nem is értem...

Ja meg a nyelvvizsgát is meg szeretném csinálni ,de áh nem érdekli őket csak nyomják a szokásos marhaságot,hogy enni se fogok kapni meg ki leszek dobva..

Néha komolyan úgy összeroppanok,hogy előjön a poszttraumás stresszem.

Rettentő nagy nyomás van rajtam mind azon ,hogy az életemmel kezdjek valamit és a szüleim szép szavai miatt is.

Egyszerűen érzem ,hogy megyek tönkre idegileg.

19/F



#szülői terror #Mindennapos stressz.
2018. febr. 20. 23:14
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
91%

A szamitogep karbantarto kb at It ipar legalja. Lassan mar az ovodasok is meg tudjak csinalni.

Valassz jobb szakmat, es rohogve lephetsz le magadtol.

2018. febr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
98%
Számítógép karbantartó okj tényleg csak gyári munkához lesz elég
2018. febr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen igazuk van a szüleidnek, a család szégyene vagy. Számítógép karbantartó OKJ? Röhej. Én is kihajítanálak a p-ba.
2018. febr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
73%

"Néha komolyan úgy összeroppanok,hogy előjön a poszttraumás stresszem" Nagyot akarsz mondani, csak nem tudod miről beszélsz...


Amúgy válaszd azt amit csinálni akarsz - a szüleid jót akarnak neked, de ritka szar módszerrel. Tudom hogy egy tanfolyam jóval könnyebb, de nem is ér annyit mint az egyetem...

2018. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
80%

Akkor legalább válassz egy olyan szakmát,amire mindig szükség van.

Víz-gáz,burkoló stb.Nem kell beleszakadnod,esetleg csak abba, hogy nem tudsz egyszerre több helyen

lenni.Dől a zsé,a kis büfédiplomások

előre köszönnek.

2018. febr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
90%
Pont ezt akartam hozzátenni mint az utolsó: vízvezeték-szerelőt, burkolót, kőművest lehetetlen találni. Ha már szakmát tanulsz, tanulj olyat, aminek értelme is van.
2018. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
45%
kis szivem klarinét szakmával még simán mehetsz magánsuliba tanítani jó pénzért vagy hajón dolgozhatsz és körbeutazhatod a világot. a tanárod csak szimplán nem jó és ezért nem veszik fel nívósabb helyekre. Tudom mert ismerősöm zenetanár és mivel jó ezért kapkodnak érte. csak szimplán nem akarsz dolgozni és gyakorolni, hanem letennél egy egyszerű okj-t(ami amúgy a kutyának sem kell,mert tucat ilyen van)
2018. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
35%
jah és ediplomásan nagyobb fizut kapsz egyes helyeken, mint a nélkül(akkor is ha nem kötődik a diploma a munkádhoz)
2018. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Nem csak egy OKJ-t gondoltam,hogy megcsinálok,hanem többet.

Mondjuk a burkoló és a s vízszerelő se rossz ötlet.

De első OKJ-nek ez se rossz nem? "Informatikai és telekommunikációs berendezések műszerésze, javítója"

+ magánvállalkozásra is jogosít ez a szakma ha esetleg kiváltom a vállalkozóit.

Amúgy utolsónak ,csak annyit,hogy 1000-ből 1 ember jut hajóra kicsit el vagy tévedve és manapság protekcióval lehet szinte tanárnak állni.

Sőt még a katona zenekarok is telítve vannak mint a rosseb!

Felhívtam csomó karmestert Tatai,Veszprémi,Székesfehérvári és mind telítve vannak pedig nemrég volt felvétel.

A másik meg ,hogy nyelvvizsgával ugyan olyan jól keresel mint egy diplomával és azt ne mond nekem ,hogy Zenetanári végzettséggel mondjuk egy irodán magasabb fizut kapok.

Lényegében igazad van,mert a diplomához kell nyelvvizsga és amiatt kapok többet :D

2018. febr. 21. 10:49
 20/42 anonim ***** válasza:
40%

kicsi csíra igen telítve vannak az ilyen helyek,de sok zeneiskolában keresnek tanárt, mert sajnos nyugdíjba lépnek lassan és nincs pótlás. és azt hiszed okj-san majd nem kell protekció? azt hiszed csak neked lesz tuti okj-d meg nyelvvizsgád?:D és igen ér valamit a nyelvvizsga,de nekünk el lett magyarázva más fizut kap a diplomás é mást az okj-is (nyelv ide vagy oda).

és zenekar ez most komoly? sima bandába lépj be és persze melós és jazz pubokba kell járni és napi 8 óra gyakorlás,de mindenért meg kell dolgozni kis naív.

2018. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!