Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarnak kidobni itthonról?

Miért akarnak kidobni itthonról?

Figyelt kérdés

Azért akarnak kidobni itthonról,mert nem megyek továbbtanulni (egyetemre) a szakmámban..

Mostanság minden nap ez megy,hogy hülye vagyok meg idióta ,hogy nem megyek,mert gondolom nekik az számít embernek aki egyetemet végzett.

OKJ-s képzést akarok elvégezni amihez szintúgy értek és állandóan ezzel jönnek ,hogy azzal gyárba lehet dolgozni megjegyezném itt ,hogy Számítógép karbantartó OKJ-re mennék szóval nem is értem...

Ja meg a nyelvvizsgát is meg szeretném csinálni ,de áh nem érdekli őket csak nyomják a szokásos marhaságot,hogy enni se fogok kapni meg ki leszek dobva..

Néha komolyan úgy összeroppanok,hogy előjön a poszttraumás stresszem.

Rettentő nagy nyomás van rajtam mind azon ,hogy az életemmel kezdjek valamit és a szüleim szép szavai miatt is.

Egyszerűen érzem ,hogy megyek tönkre idegileg.

19/F



#szülői terror #Mindennapos stressz.
2018. febr. 20. 23:14
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetősen kevés a rálátásod az életre. Nem bántásképpen, de nen hinném, hogy képes lennél elvégezni egy egyetemet. Inkább tanulj tényleg egy rendes szakmát, tanulj folyamatosan, képezd magad es lesz pénzed, jövőd.
2018. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Én azt imádtam,amikor az edzésen két töki beszélgetett.

-Te kiégett a szobámban az izzó,nem tudsz egy villanyszerelőt?

De tudok!Te sem tudod kicserélni?

-Lehet,hogy tudnám,de nem merek ilyet csinálni.

-Én sem.

Mindketten már nagykorúak voltak...

2018. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!