Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nekem kell szégyenkezzek...

Miért nekem kell szégyenkezzek anyám miatt?

Figyelt kérdés

Anyám egy logyó ezt szebb szóval nem tudom leirni

Anyám terhes lett velem 1 éves voltam amikor apámtól elvált egyébb okok miatt...


Anyám összeismerkedett egy férfival, amikor 2 éves lehettem,születtet egy húgom 5 év múlva, csak azért hogy bíztositva legyen a fejünk felett a lakás és majd legyen mit örökölni húgomnak.


12 éves lehettem amikor anyám összeismerkedett egy férfivel elég komoly volt a viszonyuk 5 évig lehettek együtt, a férfi tudta hogy anyámnak van családja élettársa meg minden, közben elhagyta anyám a faszit.


1 évre rá házfelújitás volt nálunk panelban lakunk, ott is elkezdett flörtölni a munkásokkal, egyel össze is akadt fél évre

Anyámnak sok viszonya volt, én anyám életébe nem szólok bele mit miért csinál,de az hogy a fél város újjal mutogat rám és azt hiszik,hogy én is olyan vagyok mint anyám ez rossz.


Egy normális kapcsolatom nem volt eddig mert mindegyik fiú akivel megismerkedtem,rájöttek hogy ki az anyám és attól féltek,hogy én is ezt tenném velük



2018. febr. 22. 05:41
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Sokan úgy vélekednek hogy amilyen az anya olyan lesz a lánya

Meg hogy az alma se esik messze a fájától

De attól hogy anyám ilyeneket csinál azzal engem miért kell elítélni ?

2018. febr. 22. 05:54
 2/28 A kérdező kommentje:
Netes ismerkedést nem szeretnék egyébb okok miatt.
2018. febr. 22. 05:58
 3/28 anonim ***** válasza:
50%
Hány ember ismerheti ennyire az anyádat, hogy tudja ezt róla? 200? Talán a többi 2 milliárd fiúval lehetne próbálkozni.:)
2018. febr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Anyám elég ismert nincs úgy nap hogy ne álljon le beszélgetni 20-30 emberrel egy nap és ez nem túlzás

Már megkérdeztem honnan ismer ennyi embert azt mondta hogy ennyit számít 42 év

2018. febr. 22. 06:16
 5/28 A kérdező kommentje:
Van 2milliárd fiú, de Magyarországon belül szeretnék ismerkedni elsősorban és nem 160-200km-rel arrébb csak
2018. febr. 22. 06:19
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

Jó, hát szerintem nem ismeri mindenki anyukádat 150 km-en belül annyira, hogy tudják róla, hogy könnyűvérű.:)

Szerintem ezt valamiért bemagyarázod magadnak, hogy az emberek ferdén néznek rád és pont emiatt. Szerintem ez irreális elképzelés.

Az emberek nagy része nem is tekinti könnyűvérűségnek, ha 4 évtized alatt volt valakinek 5 férfi az életében, sőt, az tán még kevesebb is, mint a megszokott.

Van biztos valakid, aki folyton ezzel eszi az idegeidet, máskülönben nem tudom elképzelni, hogyan is juthattál erre a következtetésre.

2018. febr. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Ha azt nézzük hogy anyám 42 éves és fél évente váltogatja a faszikat akkor nem csak 5 ember lenne az életébe 42 év alatt főleg úgy hogy élettársi kapcsolatban van a húgom apjával


10-12 éves lehettem amikor elkezdte ezt csinálni fel évente váltogatja az most 20-22 faszit jelent


És nem bemagyarazom magamnak hogy ferde szemmel néznek rám hanem tapasztalom is és aki merész az a szemembe is mondja

2018. febr. 22. 06:51
 8/28 A kérdező kommentje:

Akár hova megyek mondjuk pl edzőterembe fél füllel azt hallom hogy egymás között kibeszélnek hogy ott van az a lány aki...

Megyek csak az utcán anyámmal és gúnyos megjegyzéseket tesznek hangosan hogy jól fogom űzni én is ezt az ipart tanulj anyádtól

Vagy megyek a moziba és ott is

A suliba kerülnek emiatt mert aki már leáll velem beszélni akkor az illetőre is mutogatnak hogy nézd ....

2018. febr. 22. 06:57
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

Hol a lócsöcsben élsz te? Valami mindenki mindenkit ismer pletykafészek beltenyészet kisfaluban?


Mert már egy közepes méretű kisvárosban sincs ez a szintű pletykálós, rosszindulatúság.


Én csak a saját példámmal hadd hozakodjak elő. 45 éves ffi vagyok (nyugi nem akarom, hogy hozz össze mutterrel:)) 28 voltam 1998ban. Ahol lakom, egy kisváros pest megyében, agglomerációban. Akkor még talán nagyközség volt. Namost itt ugyanez a szitu, volt egy 40es nagyszájú pletykás, okoskodó, mindenkit kibeszélő bécsikapu pofájú asszonyság. Aki állítólag fiatalon még az asztalon is táncolt meztelenül. 3 gyereke volt, a szomszédunkba költöztek. A középső gyerek, aki úgymond a kisebbik lánya, ő lett a barátnőm. Totál más habitusa volt mint az anyjának. Még nekem szabadkozott, hogy szégyelli az anyja hülyeségeit, de én vállaltam őt és soha semmilyen negatív dolog mások részéről emiatt nem ért.

A pletykákat le kell szarni, és hidd el meg fog jönni neked is az iagzi

2018. febr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így van, ahogy írod, nem tudsz másik városba továbbtanulni, kollégiumba menni, hogy kiszakadj ebből a közösségből?

Valamint, jövőben új életet kezdeni máshol...

Nagyon beteg közösség lehet az, ahol mindig, állandóan mással foglalkoznak, minél ingerszegényebb a környezet, annál jobban foglalkoznak a másikkal, menj olyan helyre, ahol nem ismernek, ott szabadon lehetsz önmagad.

Fontos, hogy új helyen ne beszélj a multadról, ne panaszkodj erről, hogy "neked milyen rossz volt", ne is gondolj rá, mert azzal nem tudod a múltat elengedni és sajnos előfordul, hogy ilyen esetben az új helyre is "magaddal viszed a problémát", ha nehézségeid támadnak, fordulj megbízható szakemberhez, vele beszéld meg ezeket.

2018. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!