Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nekem kell szégyenkezzek...

Miért nekem kell szégyenkezzek anyám miatt?

Figyelt kérdés

Anyám egy logyó ezt szebb szóval nem tudom leirni

Anyám terhes lett velem 1 éves voltam amikor apámtól elvált egyébb okok miatt...


Anyám összeismerkedett egy férfival, amikor 2 éves lehettem,születtet egy húgom 5 év múlva, csak azért hogy bíztositva legyen a fejünk felett a lakás és majd legyen mit örökölni húgomnak.


12 éves lehettem amikor anyám összeismerkedett egy férfivel elég komoly volt a viszonyuk 5 évig lehettek együtt, a férfi tudta hogy anyámnak van családja élettársa meg minden, közben elhagyta anyám a faszit.


1 évre rá házfelújitás volt nálunk panelban lakunk, ott is elkezdett flörtölni a munkásokkal, egyel össze is akadt fél évre

Anyámnak sok viszonya volt, én anyám életébe nem szólok bele mit miért csinál,de az hogy a fél város újjal mutogat rám és azt hiszik,hogy én is olyan vagyok mint anyám ez rossz.


Egy normális kapcsolatom nem volt eddig mert mindegyik fiú akivel megismerkedtem,rájöttek hogy ki az anyám és attól féltek,hogy én is ezt tenném velük



2018. febr. 22. 05:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Anyád társfüggő.

Az ilyen nők akkor érzik embernek magukat ha van körülöttük egy lőcs. Nem tekintik önálló lénynek magukat, kell egy folytonos visszajelzés egy hímtől és persze aki rendszeresen megrakja. Vannak akik csak így tudják működtetni az életüket.

2018. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
55%

A te korosztályod felének több "kapcsolata" volt már rövid élete alatt, mint anyukádnak 42 év alatt.


El vagy te tájolva, hogy mit is jelent a könnyűvérű.


Tipikus "kamasz" hiszti, amit itt lenyomsz. "Mindenki engem fogyel, mindenki rólam sutyorog"

Talán kinövöd.

2018. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
23%

Hát te baromira el vagy tévedve, meg ku.rvára el vagy szállva magadtól. Anyád "lotyó" mert 5-7 évente bepasizik? Jó eséllyel többen mentek rajtad át mint anyádon egész életében---


Ne áltasd magad, a csávók nem anyád miatt hagynak ott, egyszerűen kell valami lepattintós duma mikor rád unnak.


Szóval ne legyél olyan rohadtul nagyra magaddal, mert nincs miért lenézni anyádat.

2018. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy nőnek félévente van új pasija,nem számít könnyűvérűnek.Akkor lenne az,ha minden héten másik pasival gyűrné a lepedőt.Elég elítélően nyilatkozol édesanyádról,sajnálom őt hogy ilyen lánya van.Nehezen hiszem el amiket írsz arról hogy mit pusmognak neked az emberek.Szerintem beképzeled magadnak.Ezt nevezik üldözési mániának.
2018. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Ha azt nézzük hogy anyám 42 éves és fél évente váltogatja a faszikat akkor nem csak 5 ember lenne az életébe 42 év alatt főleg úgy hogy élettársi kapcsolatban van a húgom apjával



Ezek szerint a kérdező kedves édesanyukája úgy váltogatja fél évente a pasikat, hogy közben élettársi kapcsolatban él. Igazi követendő példa, nem is tudom, miért nem így csinálja mindenki, hogy az élettársa/férje mellett másokkal is kefélteti magát. Pedig a válaszok alapján nem lenne benne semmi elítélendő.

2018. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Ja most látom újraolvasva hogy úgy van félévente új pasija hogy közben élettársa van.Akkor se ítéld el,nem biztos hogy minden körülményről tudsz.Pusmogókkal ne foglalkozz,senkinek semmi köze anyukád magánéletéhez.
2018. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
90%

Milyen városban élsz te? Én falun lakom, ismerek anyukádnál sokkal rosszabbakat, mégsem mutogatnak senkire "újjal". Mindenki éli a nyugodt kis életét. :D

Szerintem egyedül te foglalkozol azzal, hogy anyád mit csinál meg hány pasival.

Az is érdekes, hogy azért nem kellesz egy fiúnak sem, mert tudják, ki az anyád... már elnézést, de ha valakinek igazán megtetszenél, az megpróbálná veled.

Ezt csak magaddal meg velünk akarod elhitetni, hogy anyád miatt nincs pasid, de ugye tudjuk, hogy ez nem igaz...

De ha ennyire rossz neked abban a városban élni, akkor nyugodtan költözz el, gondolom már nagykorú vagy. Kezdj új életet valahol máshol, anyádról ne mondj semmit, akkor majd biztos lesz pasid.

Vagy nem.

2018. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az üt most szöget a fejembe, hogy veled azért nem jönnek össze, mert van egy ilyen anyád... DE anyukáddal összejönnek, pedig Ő MAGA volna az, aki miatt még téged is elkerülnének?... Ez ellentmondás. Ha anyukád olyan szégyenteljes, rossz nő, hogy miatta büntetni kell az egész családot elkerüléssel, akkor ő miért ilyen népszerű mégis a férfiak körében, hogy ilyen sok kapcsolat összejön neki?
2018. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ha az ember azt figyelné hogy ki mit pletykázik róla, megbolondulna!

Van is egy mondás: nem azt kell nézni hogy mit mondanak, hanem azt hogy KI mondja!

Próbálj meg nem odafigyelni erre, és bizonyítsd be hogy nincs igazuk, mert te nem vagy olyan mint anyukád.

2018. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

akkor ő miért ilyen népszerű mert fűvel fával kefél jön egy férfi és hopp


Eddig 2 kapcsolatom volt az egyik fél éves másik 8 hónap mindegyik azt mondta hogy fél ettől a dologtól mert nem akarja azt hogy én is ilyet tegyek és ez elbizonytalanítja őket

2018. febr. 22. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!