Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nekem kell szégyenkezzek...

Miért nekem kell szégyenkezzek anyám miatt?

Figyelt kérdés

Anyám egy logyó ezt szebb szóval nem tudom leirni

Anyám terhes lett velem 1 éves voltam amikor apámtól elvált egyébb okok miatt...


Anyám összeismerkedett egy férfival, amikor 2 éves lehettem,születtet egy húgom 5 év múlva, csak azért hogy bíztositva legyen a fejünk felett a lakás és majd legyen mit örökölni húgomnak.


12 éves lehettem amikor anyám összeismerkedett egy férfivel elég komoly volt a viszonyuk 5 évig lehettek együtt, a férfi tudta hogy anyámnak van családja élettársa meg minden, közben elhagyta anyám a faszit.


1 évre rá házfelújitás volt nálunk panelban lakunk, ott is elkezdett flörtölni a munkásokkal, egyel össze is akadt fél évre

Anyámnak sok viszonya volt, én anyám életébe nem szólok bele mit miért csinál,de az hogy a fél város újjal mutogat rám és azt hiszik,hogy én is olyan vagyok mint anyám ez rossz.


Egy normális kapcsolatom nem volt eddig mert mindegyik fiú akivel megismerkedtem,rájöttek hogy ki az anyám és attól féltek,hogy én is ezt tenném velük



2018. febr. 22. 05:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A leirasod alapjan anyad nem lotyo. Ha emiatt megis ujjal mutogatnak, akkor van a csaladodban mas gond is. Amugy meg koltozz 50 km-rel arrebb, vagy ha Pesten laksz, 2 kerulettel arrebb. Ha anyad nem orszagszerte ismert celeb, akkor ezzel meg is oldodott a problemad.
2018. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
20: Szerintem te félsz ettől és emiatt választottál 2 ilyen fiút, aki szintén fél ettől. Anyukád megtalálja azokat a férfiakat, akik viszont nem félnek ettől.
2018. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Én semmilyen formában nem követem anyám viselkedését teljesen más vagyok mint ő
2018. febr. 23. 05:31
 24/28 anonim válasza:
64%
még fiatalon én is idealizáltam a házasságot, hogy úristen akkor minden ember hűséges és kitartanak egymás mellett blbablaab :D nah szóval, most már 30-on túl látom, hogy hány álszent "boldog házasságban élők" vannak, nah már most, ott a ház, ott a gyerek és rájön Anyukád, aki korán szült-mert legalább 20éves vagy, hogy még nem élte ki magát és sok férfiban tutira csalódott... ezért elítélni mert kapaszkodik a pasikba és élvezi az életet-hát sztem nem kéne pálcát törni felette, nem hiszem, hogy ez ennyire fekete fehér amit leírsz kérdező. biztos van Anyudnak hibája, és tutira az élettársa se patyolattiszta :D az a másik eset, ha egy pasi 20éven át ugyanezt csinálja akkor meg mekkora kan, hogy ennyi nőt meghúzott stb. ez mekkora kétszínűség és kettős mérce! mert a nő legyen otthon és főzzön és ezek a szokásos sz-rok. az szívás, h beszólogatnak neked is, de ha te tudod TE milyen ember vagy-bár ez sztem pont emiatt a hozzáállásod miatt nem vonzol be megfelelő srácot- szóval arra kéne koncentrálj, hogy magadban megbékélj, te sem tudod mit hoz az élet, hányan fogják a szivedet összetörni és 40pluszosan sok ember átmegy életközepi válságon, lehet Anyudnak is ez van, meg kell érteni, nem élte ki magát. ha meg normális anya és szeret titeket akkor meg ezzel foglalkozz, csak a szeretet a fontos. ja és ha ennyire zavar tényleg a költözés az egyetlen megoldás. frissebb levegő új vadászterület pasik terén ;-)
2018. febr. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted az normális dolog hogy azért szülők gyereket hogy bíztositva legyen nekem a ház


Anyám 42 éves 16 év otthon ül nem dolgozik semmit egész nap vakarja a seggét nem főzz az élettársa kint dolgozik 1800 eurot hozz haza havonta


És ez normális amit csinál

Csak én gondolom ezt h undorító dolog

2018. febr. 24. 05:34
 26/28 A kérdező kommentje:

Élösködik eltartattja magát

Nem főzz

Nem dolgozik

És 3-5 hónaponta új f!sz kell neki

2018. febr. 24. 05:37
 27/28 anonim ***** válasza:
Kérdező,iszonyat közönséges vagy,és a helyesírásod siralmas,nem tudom,valahogy nem hiszem el minden szavad
2018. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hát, anyád gyereknevelésben biztos nem császár ha ilyen undorító kölyköt sikerült nevelnie...
2018. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!