Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák! Ti hogy, viselitek,...

Anyák! Ti hogy, viselitek, hogy felnőttek a gyermekeitek és egyedül maradtatok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 17:05
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
És hagynom kell a gyerekeimet élni. Nem lehetek kolonc a nyakukon.
2018. febr. 25. 18:32
 12/28 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi voltam, hogy más is érez-e így mint én. Nagyon fájdalmas érzés.
2018. febr. 25. 18:35
 13/28 anonim ***** válasza:
44%

Ne vedd magadra, ha nem inged, de sokszor voltam tanúja h gyerekek nem törödtek a szulökkel es kivétel nelkul azert mert a szulök megkeseritették a gyerekkorukat , túlzott szigorral, túl magas követelményekkel , hogy a gyerekek alig várták h mehessenek es vissza se nézzenek .

Fött ételt kötelesek voltak megenni , ha nem a torkán nyomta le a gyerekeknek , volt hogy hánytak.

Mindig rossz , feszult hangulat volt , a gyerekek sikeresek kellett legyenek a suliban.

Most fetrenghet az anyuka betegen azt mondja a fia a h dögöljön meg .

Vagy kellett volna pèldát lássanak az összetartásra , szeretetre.

Nem vitatom , lehet te jól csináltál mindent , szeretö anya voltál , de peched volt a gyerekek személyisége nem olyan szeretö / gondoskodó.

Szerintem tisztázni kell h mi esik rosszul , lehet nem is tudják mit szeretnél , lehet azt hiszik , hogy jól elvagy nélkülük

2018. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

VÉGRE! :D


Komolyan, olyan jó végre egyedül lenni. Örülök, mikor jön a fiam, nagyon, de végre tudok írni, olvasni, hétvégén pihenni, hétköznap beülni este a csajokkal.


De közben szomorú is vagyok, mert utazni már csak egyedül tudok, a férjem pár éve meghalt.

2018. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%
Réges rég elváltam, voltak párkapcsolataim, de most épp egyedül vagyok. A gyerekeim felnőttek, gyakran jönnek hozzám, de folyamatosan arra nevelem magam, hogy nyíljanak az életemben új kapuk és találjak úgy is örömforrást, ha nem vesz körbe mindennap a család. Alapvetően gondosodó típus vagyok, de az élet rendje az, hogy a gyerekek önállósodjanak, leváljanak a szüleikről. Én nem szeretnék érzelmileg zsarolni senkit azzal, hogy velem foglalkozzanak akkor is, amikor már a saját életüket kellene élni. Látok magam körül igen sok rossz példát, tönkrement házasságokat a leválást nehezítő szülők miatt, na én tuti nem szeretnék ilyen lenni. Vannak barátaim, sok minden érdekel, simán el tudom foglalni magam és még a saját vállalkozásomat is most építgetem, igen szépen haladok vele.
2018. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

Orulnek neki.

Idokozben rajottem h nem nekem valo a gyerekneveles. Legalabbis hosszu tavon nem.

Mar eleg volt es szabad akarok lenni de miattuk nem tehetem meg.

Ettol fuggetlenul jol es gondosan nevelem oket mert ez fontos. Nyugodt kiegyensulyozott gyerekek akik jol tanulnak van jovokepuk.

De szamomra neha nyug ez a csaladosdi.

2018. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos így jár az aki csak a gyereknek él. Vannak ismerőseim akik szintén ezt csinálják, még nem értik meg, hogy ez mivel jár, ha már a gyerekeik felnőttek lesznek és elköltöznek.:(

Foglald el magad, olvass könyveket, nézz sorozatokat vagy filmeket (ami érdekel). Halál komolyan nincs valami hobbid legalább? Ha nincs keress valamit amit szívesen csinálsz, járj el a barátaiddal, férjeddel ha van, vagy pasiddal? Hogy tudtad ilyen üresen élni az életed?

2018. febr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó vagyok. Egy javaslat, nem tudom mennyire lenne hozzád való, de hátha. Ha annyira magányosnak érzed magad, vegyél/fogadj örökbe egy kutyát.:) Rengeteg szeretetet, örömöt képesek adni, foglalkozni kell velük, gondoskodni róluk. Én pl imádom őket. Jelenleg 2 van.
2018. febr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
22%
16. Akkor miért vállaltál gyereket? Nem kötelező senki számára. (szerencsére)
2018. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
86%

19es

Meg akkor jo otletbek tunt ...

:-)

2018. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!