Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan állítanátok le anyukáto...

Hogyan állítanátok le anyukátokat ilyen esetben, hogy ne legyen sértődés?

Figyelt kérdés
Külföldön járok egyetemre és egyedül lakom egy kis lakásban. Amióta itt vagyok az anyukám állandóan jönni akar látogatóba és jön is. Mindig azt mondja először, hogy csak pár napig marad, aztán csak később megy el. Most is azt mondta csak a hétvégére jön, aztán azt mondta tudna maradni tovább is.... azaz egy hétig. Azt mondta addig ő berendezi a lakást, pl. vett egy polcot meg egy komódot, pedig mondtam, hogy nem kell. Nem szeretem, amikor itt van, mert mindenbe beleszól, nem tudom élni a társasági életem, általában veszekedünk is, nem hagy békén, tanulni se tudok rendesen ha itt van, mert egyszerűen idegesít. Nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy nem szeretném ha jönne, vagy ha jön ne akarjon egy hétig itt dekkolni.

2018. márc. 8. 20:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

20.


Milyen jó, hogy beszélgetés helyett munkát, megélhetést adunk a pszichológusoknak. Aki nyilvánvalóan csak annak az oldalát ismeri, aki fizeti; ugye.

2018. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!