Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 28 évesen szülőnél lakni nem...

28 évesen szülőnél lakni nem gáz egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok, és a bátyám még mindig velünk lakik és 28 éves. Dolgozik, telefonszámláját, ruhákat és mindent magának fizet kivéve a kaját, gázt, áramot, vizet stb.

Sosem volt külön lakása/háza, jelenleg barátnője sincsen és egy jó ideje nem is volt. Néha már egy kicsit ideges vagyok hogy kussba kell maradni, mert ő éjszakás volt... Nekem jelenleg van barátom és már 4 éve együtt vagyunk, és tervezünk egybeköltözni egy 5 éven belül. Ti meddig laktatok a szüleiteknél? Másoknak 28 évesen már bőven családja van. Ez a helyzet csak engem idegesitene? Gyűjti a pénzét... nem is tudom mennyi pénze volt itthon, de februárban vett belőle egy autót... igy szerintem nem lesz háza sosem..



2018. márc. 15. 19:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Te miért nem azzal foglalkozol, hogy te mikor fogsz elköltözni onnan? Miért foglalkozol azzal, hogy a másik mit csinál?
2018. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 muscleman666 ***** válasza:
93%
27 vagyok enis itthon élek meg most kezdtem sporolni felretenni lakásra. Gáz vagy nemgáz nem mindenki teheti meg hogy lakász vesz vagy örököl stb
2018. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
mert együtt élek vele talán azért..
2018. márc. 15. 20:04
 4/34 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, te segitenél pl neki a különköltözésben? Adnál neki pénzt az albérletre, ami van Pesten, hogy 200 ezer Ft/hó-ba is belekerül?!...Úgy gondolod, hogy olyan egyszerű ez?!..
2018. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 muscleman666 ***** válasza:
81%
Ez azert van mert magyar fizetésből nemlehet jővőt megalapozni igy hitelt kell felvenni es igy sokan eladósodnak ez magyarország...
2018. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
nem nem adnék, mert ő sem adna. de most azt a pénzt amit autóra költött (feleslegesen, mert volt neki egy nagyon is jól működő autója) azt költhette volna házra is, mert nem sok hiányzott egy lakásra vagy házra..
2018. márc. 15. 20:07
 7/34 muscleman666 ***** válasza:
39%
Külföldön nemeteknel meg angoloknál nincs ez.. csak ebbe a csöves országba...
2018. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
13%
Szerinted a mai nőkkel olyan könnyű szót érteni kérdező? Mindegyik azt várja, hogy luxuséletet biztositson neki a férfi... Szerinted ki tud ilyen elvárásoknak megfelelni?!
2018. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

6-os..

hát azért szerintem vannak olyan nők is, akiknek nincs ilyen nagy elvárásuk. :)

2018. márc. 15. 20:11
 10/34 anonim ***** válasza:
69%
Mese a köbön ez a "kislány".
2018. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!