Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 28 évesen szülőnél lakni nem...

28 évesen szülőnél lakni nem gáz egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok, és a bátyám még mindig velünk lakik és 28 éves. Dolgozik, telefonszámláját, ruhákat és mindent magának fizet kivéve a kaját, gázt, áramot, vizet stb.

Sosem volt külön lakása/háza, jelenleg barátnője sincsen és egy jó ideje nem is volt. Néha már egy kicsit ideges vagyok hogy kussba kell maradni, mert ő éjszakás volt... Nekem jelenleg van barátom és már 4 éve együtt vagyunk, és tervezünk egybeköltözni egy 5 éven belül. Ti meddig laktatok a szüleiteknél? Másoknak 28 évesen már bőven családja van. Ez a helyzet csak engem idegesitene? Gyűjti a pénzét... nem is tudom mennyi pénze volt itthon, de februárban vett belőle egy autót... igy szerintem nem lesz háza sosem..



2018. márc. 15. 19:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
88%

Ne az ő életével foglalkozz henem a tiéddel! Költözz el te a barátoddal ha ennyire zavar,amúgy nekem az nem jön le az egészből,ha szeretnéd,ha ő elköltözne,te meg maradnál a pasiddal ott,és ez kányelmes lenne neked!

De amúgy szép tesók lehettek,ha ennyit sem tudtok beszélni,kommunikálni egymással,a többit meg hagyjuk is...

2018. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 muscleman666 ***** válasza:
7%
Miért?
2018. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
73%
Szép egy testvér vagy hallod-e. Szegény barátod...
2018. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Jézusom nektek mi bajotok?

Igen jó lenne ha elkoltozne, majd 40 évesen is az annyaeknal fog majd lakni?

Igen, elfogunk majd költözni, mint írtam 5even belül nem lakik itt a párom, ki írt ilyet?

Gyakorikerdesek.hu színvonal...

2018. márc. 15. 20:32
 15/34 muscleman666 ***** válasza:
34%

Itt mo.n csak a gazdagok tudnak érvényesülni haszegény vagy akkor elvagy nyomva lenéznek butanaktartanak stb

.

2018. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 muscleman666 ***** válasza:
29%
csakmert tisztessegesen öneröböl megèlsz
2018. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz.

ha neki ez a jó, akkor okés...

+ van saját fizetése szóval az ő döntése, hogy költözik-e vagy nem.

:)

2018. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszönöm :) ez a normális és tisztességes válasz. Nem az, hogy talalgattok, hogy párommal mi itt lakunk közben ki akarom turni, ez kicsit fel.szott... Senki nem említette, hogy én nála vagy o nálunk lakik. 28evesen én sem fogok anyámék nyakán lenni
2018. márc. 15. 20:45
 19/34 anonim ***** válasza:
59%
Alapból nem gáz, de illene beszállnia a rezsibe. És persze, ahogy írtad, ha volt egy jól működő autója, azt lehet, nem kellett volna lecserélnie, eszébe juthatott volna pl. a szüleidet támogatni vagy legalább félretenni a jövőjére. Amúgy ha besegít a háztartásba, valamilyen szinten a rezsibe, tartós párkapcsolata sincs, akkor nem kell szerintem albérletbe mennie csak azért, mert 28 éves. Mondjuk a másik fele a kérdésnek, hogy a pártalálást erősen meg fogja nehezíteni, hogy otthon lakik, a lányok alapból menekülnek a "mama kedvencétől".
2018. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. Egyébként semmit nem segít itthon, max apumnak.. De így házimunkát semmit, szobája is tiszta kupi, anyu csomószor megkerte, hogy tegyen rendet, de mintha a falnak mondaná
2018. márc. 15. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!