Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 28 évesen szülőnél lakni nem...

28 évesen szülőnél lakni nem gáz egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok, és a bátyám még mindig velünk lakik és 28 éves. Dolgozik, telefonszámláját, ruhákat és mindent magának fizet kivéve a kaját, gázt, áramot, vizet stb.

Sosem volt külön lakása/háza, jelenleg barátnője sincsen és egy jó ideje nem is volt. Néha már egy kicsit ideges vagyok hogy kussba kell maradni, mert ő éjszakás volt... Nekem jelenleg van barátom és már 4 éve együtt vagyunk, és tervezünk egybeköltözni egy 5 éven belül. Ti meddig laktatok a szüleiteknél? Másoknak 28 évesen már bőven családja van. Ez a helyzet csak engem idegesitene? Gyűjti a pénzét... nem is tudom mennyi pénze volt itthon, de februárban vett belőle egy autót... igy szerintem nem lesz háza sosem..



2018. márc. 15. 19:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"nem akarsz alkalmazkodni hozzá"

Nem akar a cselédje lenni.

2018. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
"Néha már egy kicsit ideges vagyok hogy kussba kell maradni, mert ő éjszakás volt..." - erre írtam, hogy nem akar alkalmazkodni hozzá, nem arra, hogy szolgálja ki.
2018. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz

én sem tervezek elköltözni , csak ha lenne egy komoly kapcsolatom, de ha nem lesz akkor sosem fogok valszeg elköltözni


persze a rezsibe beszálhatna, mondjuk ha a szüleid nem mondják neki akkor miért is szálna be


az autó meg más téma, én megértem , hogx akart egy komolyabb autót magának

2018. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem jelenleg van barátom és már 4 éve együtt vagyunk" -> Mert nőként aztán hú de nehéz párt találni. Kb semmit nem kell tenned, csak tenni az agyadat aki bejön neked aztán szétteszed a lábad és kész... Ne beszéljünk már erről úgy minthogyha ez egy akkora nagy erény lenne egy nőnek, hogy van pasia... Mindent a férfinak kell megtennie ahhoz, hogy összejöjjön egy párkapcsolat, nekik sokkal nehezebb...


Amúgy gratulálok hogy 1 csepp türelem sem szorult beléd a bátyádat illetően. Ahelyett hogy segítenél neki csak fikázod...

2018. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!