Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a 30-as éveiben járó...

Ha a 30-as éveiben járó fiatok egyik nap bejelentené, hogy a saját neméhez vonzódik és összejött egy férfival, azt elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Hajlandóak lennétek találkozni azzal a férfival?

2018. márc. 17. 20:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az is undorito ám ha ellen kező nemü falja egymást nyilvnosan. Néha egy meleg pár normálisabb viszafogodtabb, mint némelyik heteró akik a héven intézik a szexuális életüket..
2018. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
81%

#11 Teljesen egyetértek. Kedvenc mikor tömött a busz az ember utazna és a fejemtől 5 centire nyalják egymást...

Kedves kérdező nekem 6 hónapos igaz a fiam,de már esett szó a férjem és köztem erről a témáról. Mi nagyon nyitott emberek vagyunk semmi bajunk nem lenne vele. Attól még ugyanúgy a fiúnk maradna semmi nem változna. Amúgy is úgy vagyok vele,hogy soha nem érdekelne a gyerekem szexuális élete. A lényeg,hogy boldog legyen mindegy ki vagy mi a boldogság forrása. :) Én el os várnám,hogy bemutassa,mert tudni szeretném kivel van kapsolatban. De lecseszném,hogy előbb is mondhatta volna. Sok sikert az elmondáshoz! :)

25/N

2018. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
93%
12 es melettem simán dugott egy tinipár a szentendrei héven,nem zavartatták magukat,nem voltak teljesen tiszták,és itt nem a piára gondolok csak..
2018. márc. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
89%

"csak én ne tudjak arról hogy mit csinálnak, meg hogy kettőjük közt ki a lány, meg ilyenek."


Bocs, hogy elmondom, tekintve, hogy nem akarod tudni, de a meleg kapcsolat pont azt jelenti, hogy egyikük se lány.

2018. márc. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
87%

66%

Feketemacska


Napi szinten két és fél órát utazom, bkk. Minden nap ilyen élményekkel gazdagodom, sőt legtöbbször azt érzem, hogy direkt csinálják, mert élvezik, hogy zavarba hoznak embereket. Nem a sima csók zavar, vagy kézfogás, vagy bújás, hanem amikor már kb. fellöknek mert úgy smárnak, vagy hihihi hehehe vihogás, cuppogás, jaaj pisti nemááár, csinálják a műsort. És akkor az évi egy melegfelvonuláson vannak kiakadva az emberek.

2018. márc. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan utolsó. És főleg még annyit a felvonuláshoz h meleg és b zi közt óriási a különbség.. A meleg fiút szeret és boldog akar lenni ugy mint egy sima hetero pár a b-i meg kb mint a heterok alja műsorozik, és emiatt a normális melegek, meleg párok vannak utálva, akik ki se mennek felvonulni, pont emiatt. Tesom sose vonult fel..
2018. márc. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
74%

Basszus, ezt a melysotetseget!

Nem lany meg fiu, hanem egy egymast szereto par, akik eppen azonos nemuek.

Hetero no vagyok, es ertem, miert nem merte elmondani a kerdezo elobb, ha ilyen vaskalapos emberekkel van korulvebe.

2018. márc. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Az igen. :( Elszomorító. Én nem vagyok erkölcscsősz,de valahogy nem igazán tudom tolerálni az ilyen pofátlanságot,hogy a képem elé van rakva a nemi életük és nincs válsztásom. Én nem tudom velen van e a baj,de tininek se tudtam volna egy gyors szájrapuszinál "tovább menni". Talán így neveltek. De ezeknek hol az anyjuk apjuk. Ilyenkor hol vannak a nénik,akik úgy szeretik megmondani a frankót.. De,ha egy meleg pár akár kézen fogva megy az már megbozránkoztató?! Sajnos ilyen világot élünk bolhából elefántot.. :(
2018. márc. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

"csak én ne tudjak arról hogy mit csinálnak"


Mert ha barátnője lenne, akkor kíváncsi lennél rá?

2018. márc. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
22%

Városban ennek már semmi jelentősége, de egy olyan faluban, ahol én is élek, még irtó ciki és kellemetlen lenne.

Természetesen én szülőként elfogadnám, de azért megkérném arra, hogy a faluban ne legyen ez beszédtéma, ne itt éljenek, ne mutatkozzanak együtt, ne tudjon róla más.

2018. márc. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!