Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a 30-as éveiben járó...

Ha a 30-as éveiben járó fiatok egyik nap bejelentené, hogy a saját neméhez vonzódik és összejött egy férfival, azt elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Hajlandóak lennétek találkozni azzal a férfival?

2018. márc. 17. 20:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudja az anyukád szóval nyugodtan elmondhatod.Lehet már rég várja, hogy te magad mondd el.

Ha meg homofób akkor örül neki, hogy nem esik szó róla, homokba dugja a fejét de én biztos vagyok benne, hogy rég tudja.

2018. márc. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
37%
Persze, csak megkérném őket, hogy a csókot hanyagolják előttem :)
2018. márc. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy ugyanezt kérem a lányom és párjától is. Egy szájra puszi okés, de ne nyalakodjanak, mert az undorító. Csinálják kettesben, én sem a felnőtt gyerekeim előtt kapom el a férjemet :D
2018. márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen. Mindenben támogatnám!
2018. márc. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
16%

Nemi identitását nem pénzért vette és nem betegsége.

Ha mint szülő, nem fogadja el ezt gyerekétől, számonkérhető, miért ilyen utódot hozott létre!

2018. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
92%
Az én szüleim még fiatalok (44, 50), ők biztosan kitagadtak volna, ha azok lettünk volna vagy cigány lenne a párunk. Én nem vagyok ilyen szűk látókörű és tudom, hogy nem tehet róla az ember. Én elfogadnám és meg szeretném ismerni, mivel tudni szeretném kit szeret a gyermekem. Van egy fiam, igaz még egy kis totyogó :) na de mindig szeretni fogom, ez nem lenne akadály. Kivéve, ha gyilkol, nemi erőszak stb.
2018. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ennél az is több nagyságrenddel jobban zavarna, ha cigizne a gyerek (mondjuk arra NAGYON érzékeny vagyok, az igaz)... Képtelen vagyok problémát látni az ilyesmiben, így születtem. Nem mondom, hogy örülnék, persze, de ez van, így született, mit csináljon? S annyira nem is vészes ma már, egyesek bunkók, de azon nem lehet segíteni, valamibe úgyis belekötnek.
2018. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azt nem mondom, hogy örülnék, de elfogadnám és találkozni is hajlandó lennék vele. Ha már így alakult, azért szeretném megismerni azt, akivel a fiam együtt él.
2018. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Az én szüleim elfogadták 17 éves koromban, hogy meleg vagyok. Szokták kérdezni, hogy mikor lesz már barátom. A HÉV-essel maximálisan egyet értek, a képmutató ösztönlények heteróktól már azt is lefossák, ha kb. a vonaton szexelnek, de ha meleg pár csak kéz a kézben megy akkor már b. ziznak.
2018. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Igen, nincs semmi baj vele, de ez a kérdés értelmetlen. Ha a szüleid nyíltan szélső jobban, mondjuk egy kis közösségben élőek (faluban) és nagyon érdekli őket, hogy "jaj a szomszédok mit fognak szólni", akkor nyílván gázban vagy.


Mi nem tudjuk meg mondani, hogy a szüleid elfognak-e fogadni, de drukkolunk :)


Mindenképpen vald be, főleg ha komoly kapcsolatod van.

2018. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!