Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy te egy erőszak által születtél meg?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, lány, a nyáron töltöm a 18-at. Azt mindig is tudtam, hogy anyám párja nem az apám, meg az volt a sztori, hogy meghalt születésem előtt, és elköltöztünk az ország másik végébe. Ebből annyi igaz, hogy tényleg elköltöztünk, de a biológiai apám még vígan él 200 km-rel arrébb és mint kiderült, hogy anyámat megerőszakolta. Nem akart megtartani, de abortuszt nem választhatott egészségügyi okokból, miután megszülettem nem tudott eldobni magától. Mindig is érdekelt ki az igazi apám, fel akartam keresni a családját már régebben is, de így miután megtudtam ezt az egészet el is ment a kedvem a találkától. Tanácstalan vagyok és nagyon lehangolt. Ti mit tennétek?
2018. ápr. 16. 21:12
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
99%
Engem biztos nem erdekelne ezek utan egy ilyen fereg. Remelem azota lerohadt a fsza.
2018. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
97%
Hát előző az ilyennek sajnos nem rohad le a faxa,és még hány nőt erőszakolhatott meg a kérdező Édesanyján kivűl,ugyanis aki erre hajlamos,nem csak egy esetben követi el. :(
2018. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
98%

én első körben perelném elmaradt tartásdíjért, zsarolnám, hogy elmondom a jelenlegi nőjének, gyerekeinek, mi történt


amikor kellően tönkretettem anyagilag, mindent kitálalnék róla+megveretném

2018. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
99%
#10: "Te nem kell, hogy haragudj rá, mert úgy illik." Azert nem is, legfeljebb "csak" azért, mert megerőszakolta az anyját.
2018. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
89%
Mit tennék? Mielőbb megpróbálnám túltenni magam rajta és soha nem keresném.
2018. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:
16%
Ne értse senki félre amit most írok. Egy kis gondolatjáték: ha haragudnál apádra, mert megerőszakolta anyát, annak mi értelme lenne? Ha nem csinálta volna, nem lennél a világon. Morbid a gondolat, de apád szаrháziságának köszönheted hogy élsz.
2018. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
98%

"A másik oldalon pedig ott van, hogy mégis csak az Apád, tehát nélküle te sem lennél...


Én emiatt hagynám. Az előbbiért én szájba vágnám, az utóbbiért megölelném..."


Azért azt tegyük hozzá, hogy a "kedves" apukának nem a gyermeknemzés volt a célja, hanem egy védtelen nő megerőszakolása, és magasról tojt rá, hogy teherbe eshet e, ha pedig a kérdező megkeresné, valószínűleg előbb rámászna a pasas, minthogy bármit mondhatna.

Azért ne járjon már ölelés meg köszönet egy olyan embernek, aki erre képes volt...


Kedves kérdező, ÉN megkeresném ezt az embert (már ha egyáltalán sikerül megtudni róla bármit), és ripityára törném az arcát.

De neked azt javaslom, hogy inkább hagyd a francba az egészet. Felejtsd el. Inkább maradj annál, hogy apád régen meghalt. Ez az ember nem az apád. Ne foglalkozz vele, felejtsd el. Nem méltó rá, hogy bármiféle kapcsolatot felvegyél vele.

2018. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
12%
én akkor inkább nem akarnék élni
2018. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
79%

Helyzetedben azzal simán megnyugtatnám magam, hogy biológiai apád akármilyen szörnyűséget is követett el anyád ellen alapvetően nem adhatott át rossz géneket (akit tanítattnak, annak a szülei jellemzően rendes emberek, aki pedig sikeresen végzet felsőoktatásban, az szellemileg sem gyenge képességű, munkához való szorgalma is rendben).


Biológiai apádat ne akard megismerni, mert súlyos bűnt követett el egyszer anyád ellen, de neked apai ágú génállományod miatt nem kell aggódnod. Teljesen más helyzet lenne ha biológia apád életmódszerűen kemény bünöző lett volna, ősei is zülött emberek lettek volna.


40F

2018. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
92%
Én biztos nem lennék kíváncsi arra a nyomorultra!
2018. ápr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!