Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy te egy erőszak által születtél meg?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, lány, a nyáron töltöm a 18-at. Azt mindig is tudtam, hogy anyám párja nem az apám, meg az volt a sztori, hogy meghalt születésem előtt, és elköltöztünk az ország másik végébe. Ebből annyi igaz, hogy tényleg elköltöztünk, de a biológiai apám még vígan él 200 km-rel arrébb és mint kiderült, hogy anyámat megerőszakolta. Nem akart megtartani, de abortuszt nem választhatott egészségügyi okokból, miután megszülettem nem tudott eldobni magától. Mindig is érdekelt ki az igazi apám, fel akartam keresni a családját már régebben is, de így miután megtudtam ezt az egészet el is ment a kedvem a találkától. Tanácstalan vagyok és nagyon lehangolt. Ti mit tennétek?
2018. ápr. 16. 21:12
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
98%
De idióta emberek írnak ide... ha egy idősebb férfi (ráadásul tanár) megerőszakolja a diákját (talán még fiatalkorú is volt), azt nem illemből kell utálni, jézusom... hanem mert egy aljas féreg, és az életet sem érdemelné meg.
2018. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

"Te nem kell haragudj rá, mert úgy illik."


Ennyi erővel ha téged erőszakolna meg valaki mi sem haragudnánk az elkövetőre, mert úgy illik.

2018. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
98%
Az összes erőszak pártoló áldozat hibáztató 90 % ban férfi,sajnos nők is akadnak akik szerint ez normális,addig mig nem tapasztalják meg.. Nem illik kérdése ez. A nemi erőszak büncselekmény,azért még nem indiában vagyunk ahol normális a nők elleni napi szintű nemierőszak..
2018. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:
0%
Valahogy éreztem hogy senkinek sem fog sikerülni felfogni amit írok. 17-és voltam.
2018. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
91%
Már kiderült, nem tettem semmi különöset (férfi vagyok). Szerintem te se tegyél semmi különöset, illetve igyekezz lelkileg feldolgozni, pl készíts műalkotásokat (pl zene, éneklés stb), de a korlátolt pasast hagyd a fenébe. Együttérzésem, ha nem kamu a kérdés.
2018. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
98%
"Valahogy éreztem hogy senkinek sem fog sikerülni felfogni amit írok." De, felfogtam. Szerinted át kellne siklania az erőszak felett a kérdezőnek, csak mert nem simám megerőszakolta és pokolra küldte az apja az anyját, hanem teherbe is ejtette mellette, és ezzel elvett tőle egy csomó lehetőséget.
2018. ápr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
92%

"Én örülnék az életnek, h kaptam egy sanszot es megszulethettem .

Ha kiváncsi vagy apádra , keresd meg . Te nem kell haragudj rá, mert úgy illik."

Ember, te durván hülye vagy. Vagy még rosszabb: elfogadhatónak találod a nemi erőszakot...

2018. ápr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Nem kamu, vagy legalább én lennék a legboldogabb, ha kiderülne ez nem igaz. Sajnos nem az, "hiszek" anyámnak. Hogy őszinte legyek megkérdezném "apámat",hogy miért tette meg nem is. Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 17. 07:10
 29/43 anonim válasza:
13%
#27 Ha megmutatod hol írtam ezt, vagy hasonlót, kérhetsz tőlem bármit. Akármennyire is szörnyű és megbocsáthatatlan, ennek az erőszakolásnak a kérdező lett az eredménye. Szomorú, de ez van. Nem csodálkozom hogy az emberek nagy részének az agya ledobja az ékszíjat. Kérdező: bár a tényen nem tudsz változtatni, ha meg tudnád változtatni a múltat, akkor a saját léted fejében megakadályoznák hogy megszülethess?
2018. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen helyzetben biztosan nem keresném meg.

Szerencsés vagy, van egy férfi az életedben, akit apának tekinthetsz. Hogy ki ejtette teherbe anyádat, az ez esetben nem számít.

Szerintem érdekesebb kérdés az, hogy miért nem lett feljelentve, elítélve a dologért? Ha tanára volt, akkor duplán büntetendő a dolog...

2018. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!