Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy te egy erőszak által születtél meg?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, lány, a nyáron töltöm a 18-at. Azt mindig is tudtam, hogy anyám párja nem az apám, meg az volt a sztori, hogy meghalt születésem előtt, és elköltöztünk az ország másik végébe. Ebből annyi igaz, hogy tényleg elköltöztünk, de a biológiai apám még vígan él 200 km-rel arrébb és mint kiderült, hogy anyámat megerőszakolta. Nem akart megtartani, de abortuszt nem választhatott egészségügyi okokból, miután megszülettem nem tudott eldobni magától. Mindig is érdekelt ki az igazi apám, fel akartam keresni a családját már régebben is, de így miután megtudtam ezt az egészet el is ment a kedvem a találkától. Tanácstalan vagyok és nagyon lehangolt. Ti mit tennétek?
2018. ápr. 16. 21:12
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben felvenném a vérszerinti apád családjával a kapcsolatot, és nekik is elmesélném a történetet. Nehogy szt higgye, h büntetlenül megtehet egy ilyen dolgot. Nyugodtan tedd belé a parát, megérdemli. Ha rosszul reagál a rendőrséget is megemlítheted neki, független attól h nem jelented fel. Nem baj, ha kicsit elkezd aggódni. Hátha a jelenlegi családja is terrorban van, és rájönnek, h lépniük kell. Ha pedig minden happy náluk, akkor tudják csak meg, h milyen ember a szeretett férj. Már csak a miheztartás véget is
2018. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
És annak az embernek a családja miről tehet hogy bántanád őket utolsó? Ez az anyuka életét is feldúlná, régi sebeket tépne fel.
2018. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Valószínüleg ebben a helyzetben nincs jó megoldás. Mivel az sem a legjobb, ha úgy tesznek, mintha semmi nem történt vna..

Nem egyszerű, az biztos. Èn mindenesetre tudatnàm vele (màrmint a vérszerinti apával), hogy mekkora egy szar ember, és tudok róla mindent.. és jobb ha odafigyel magàra. Mert ennyi jàr neki. Akár régen történt, akàr nem.

2018. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!