Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a volt férjem...

Normális, hogy a volt férjem új felesége kijelenti, szülés után egy hónapig senki se mehet a gyerekei közelébe?

Figyelt kérdés

Férjem most ezért nem viszi el a fiainkat, de még exapósomékat se látják még szívesen ahogy hallom. "Természetesen" a csaj nővére meg az anyja már a kórházól hazaérve ott voltak segíteni (császáros 40 feletti anyuka ikrekkel).

Hogy értessem meg ezt a gyerekekkel? A nő orvos, biztos nem fog engedni, még a férjének se, pedig a későbbi viszony miatt nem ártana minél korábban találkozni a kishúgaikkal.


Ti mit gondoltok?



2018. ápr. 17. 23:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
71%
Igaza van az új feleségnek. Újszülött mellé én sem engednék kisgyerekeket, kivéve persze, ha az én gyerekem mellé születne kistesó, az más helyzet, de át nem hívnék én sem más gyerekeket.
2018. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
41%
29-es,a testvérek mióta idegen gyerekek??? Azt megértem hogy nem tölthetnek ott a gyerekeid órákat,stb.,de azt nagy túlzásnak érzem hogy 5 percre sem láthatják őket 5 méter távolságból sem.
2018. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
38%
A hiszti az valahogy mindig megy...
2018. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
77%
Jaj már. A fiaidnak nem tudod elárulni, hogy a pici babákat a nagyobb gyerekek megfertözhetik, ezért nem mehetnek 1 hónapig? Ezt egy normális gyerek simán felfogja, nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.
2018. ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
46%

Ha annyira féltené az újdonsült anyuka rokonai sem lehetnének. Nekem csak ez a furcsa.

Mi kivártuk a 6 hetet, mert kis súllyal született és influenza szezon közepén. De hozzánk tényleg senki nem jöhetett. És amúgy jól döntöttünk, mert így volt 2 teljes hetünk hárman összeszokni. Azután meg nekem is megszokni, hogy ketten vagyunk otthon. A tesónál 4 hetet vártunk. De nem kivételeztünk, hogy te jöhetsz te nem.

2018. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
68%

Az apuka vigyen fényképet a kicsikről, meséljen róluk a fiainak és adja tanújelét, hogy minden gyerekét egyformán szereti!

Én szerét ejteném, hogy megnézhessék ablakon vagy üvegajtón keresztül...

2018. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem lehet megérteni azt az anyát? Egyszerűen szeretne a férjjel és a gyerekekkel lenni. Mindenkinek, szüksége van egy ilyen időre. Amikor csak a férjed, a gyerek és te vagy. Mert ha a Julcsának engedte a látogatást 5 percre, akkor majd a Pirike is akarna majd jönni és a Zsuzsa is megsértődik, hogy és ő miért nem mehet. Ezért teljes mértékben mindenkit kizárnak 1 hónapig. 1 hónap nem a világ vége. Nem értem miért kell állandóan mások életébe beletúrni. Nem azt mondták, hogy soha többé látni sem akarnak téged, bár ilyen viselkedés mellett nem csodálkoznék, ha elegük lenne belőled és nem látnak majd téged többé szivesen.
2018. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
71%

Nekem ugyan nincs gyerekem, de azt mondom, nincs igazad.

Két újszülött iker mellé nem hiányzik még plusz két gyerek, akik a közösségből bármilyen fertőzést bevihetnek a kicsiknek!

Ezt el lehet magyarázni a gyerekeidnek, apuka pedig szervezzen közös programokat a gyerekekkel lakáson kívül.

A kicsiket megnézhetik neten keresztül is, tapogatni nem kell, egy hónapot ki lehet bírni!

Ma meg főleg, amikor webkamera meg minden egyéb technika létezik a kapcsolattartásra.

Szerintem az irigység beszél belőled, nézz magadba.

2018. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 Andizsuzsi ***** válasza:
86%

Mivel a gyerekek nem hülyék, épp ezért pont meg lehet nekik magyarázni, hogy

1. a kisbabák könnyen elkaphatnak valami betegséget, mert még nagyon kicsik és gyengék

2. az anyukájuknak nagy seb van a hasán, ami fáj

3. a két kisbaba az első hónapban gyakorlatilag folyamatos munkát adnak


Amúgy miért vannak hanyagolva? Apuka kihasználhatná ezt az egy hónapot és szervezhetne külön programokat a gyerekeknek mozival, cukrászdával, bármivel, amit a gyerekek szeretnek.

2018. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
79%
Nem is azt mondta a kérdező hogy nem látogatja őket az apjuk, csak hogy nem viszi el. Nem ugyanaz.
2018. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!