Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A velemenyetekre vagyok kivancsi?

A velemenyetekre vagyok kivancsi?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok, 1 eve dolgozok. Anyunak van hitele meg nekem is van hitelem, amit csak miattuk vettem fel. Na de a lenyeg, hogy az egyik bank felajanlotta nekem, hogy ad 1 millio forintot, 84 honapra/7 evre, amit 20 ezer forinttal kene fizetni. Ebbol a penzbol kifizetnenk az osszes fennmarado hitelt, es csak ez az egy lenne, plusz mellette megcsinalnam a jogsit is. Szerintetek vallaljam es nullazak le mindent, es csak ez az egy legyen, vagy inkabb maradjanak ezek, es ne vegyem fel a hitelt. Kecsegteto az ajanlat, mivel akkor csak ez az egy dolog lenne, amit fizetni kell.. Szerintetek?
2018. ápr. 21. 05:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Attol fugg mennyi a kamat. De, ne csak 20 ezret adj bele havonta, hanemamennyit csak tudsz, anyaddal egyetemben. Ne huzzatok 7 evig. Gondolom, o is bele tud adni???
2018. ápr. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
7 évre biztosan nem vennem fel és úgy sem,,hogy csak az én nevemen legyen a hitel, ha egyszer az anyam hitelenek a rendezesere kell. Azt se ertem, hogy ha neki kellett a hitel, miert te fizeted.
2018. ápr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se vedd át anyád hitelét, már azt sem kellett volna felvenned, amit anyád miatt vettél fel. (Más, hogy beleadhattál volna a részletbe, amennyit gondolsz / tudsz, de az ő nevén kellett volna maradnia.

Ha ez a lehetőség jobb, akkor éljetek vele, de vagy ő vegye fel vagy ketten, ne te egyedül! (És végképp ne egyedül fizesd)

2018. ápr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Most mennyit fizettek havonta és mennyi ideig kell fizetni még?
2018. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
20 évesen ez nagyon durva lenne.
2018. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak durva lenne, már az is. Senki kedvéért nem szabad hitelt felvenni, családon belül ez hatványozottan igaz.
2018. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
20 évesen minek vettél fel egy hitelt is,ne te old meg a szülők dolgait. Velem a volt férjem és az Avnyja vetetett fel,a nevemre,na engem gyerekestöl kitettek x év után,a hitelt meg miután az én nevemem volt, azt fizethettem még.. Senkinek semmilyen hitel,egy életre elég tanuló pénz volt. :(
2018. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ most mennyit fizettek, mennyi ideig.

Nem lehet olyan nagy az a hitel, ha egy millioból még jogsira is marad.

Inkább ugorjatok neki és fizessétek ki a hiteleket.

Nem adósodnék el 7évre ilyen kis összegért.

2018. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem szabad senkire sem felvenni hitelt , csak magadra.

AZt nem irod hogy most mennyi a törlesztés.

2018. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Szóval kapsz 1 millió forintot és vissza kell fizetned kb 2 milliót. Megéri a hülyének is
2018. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!