Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A velemenyetekre vagyok kivancsi?

A velemenyetekre vagyok kivancsi?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok, 1 eve dolgozok. Anyunak van hitele meg nekem is van hitelem, amit csak miattuk vettem fel. Na de a lenyeg, hogy az egyik bank felajanlotta nekem, hogy ad 1 millio forintot, 84 honapra/7 evre, amit 20 ezer forinttal kene fizetni. Ebbol a penzbol kifizetnenk az osszes fennmarado hitelt, es csak ez az egy lenne, plusz mellette megcsinalnam a jogsit is. Szerintetek vallaljam es nullazak le mindent, es csak ez az egy legyen, vagy inkabb maradjanak ezek, es ne vegyem fel a hitelt. Kecsegteto az ajanlat, mivel akkor csak ez az egy dolog lenne, amit fizetni kell.. Szerintetek?
2018. ápr. 21. 05:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, kb. 1 millio 680 ezret, ha 7 evig fizetik. Ha belehuznak az elso ket evben, sokkal olcsobb lenne.
2018. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Ne, 1720000 ft-ot kell visszafizetni, ha otthon élsz gondolom nincs annyi kiadás, ha havi 50-et félre tudsz tenni 2 év alatt megvan az 1 milla, pomtosabban ha fogsz 5-et,kifizeted belőle a havi törlesztőt és a többit elrakod
2018. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igazabol szeretem anyat es csak miatta. Mivel igy helyre tudna hozni magat vegleg! Amugy szerintem felveszem es torlesztem en. Havi 20 nem sok. Anyuert meg barmit. Mar csak azert is mert o adott eletet. Meg 7 evnel elobb is ki lehet fizetni.😊
2018. ápr. 21. 18:13
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Szuper. Ezek szerint párkapcsolatot, pláne komolyat nem tervezel, ahogy gyereket, vagy lakasvasarlast se. Hajra
2018. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Tulajdonképpen mi volt a kérdés, ha te ezt már eldöntötted?
2018. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
#15: Igazaból, nem hiszem, hogy komoly válaszokat várt. Hiszen azt csak úgy lehetett volna adni, ha "mellé teszi", hogy jelenleg milyen tartozásaik vannak, mikor telnének le, stb.
2018. ápr. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%

Remek, akkor fizesd csak anyád hitelét is.


Nos, lakást nem fogsz tudni venni, és értelmes ember nem kezd olyannal, akinek legalább! 7 éves hitel van a nyakában.

Plusz, ha elveszted a munkádat, akkor mihez kezdesz? Mert a pénzt fizetni kell akkor is, ha enni sincs mit, vagy rádszáll a nav.


Hitelt pedig NEM fizetünk hitelből, mert csak halmozódni fog a sok adósság, és gyönyörű spirálba kerülsz, ahonnan soha a büdös életben nem keveredsz ki.


Rokon is minden szrra hitelt vett fel, 20 éve, mert "megoldják". Aha napról napra élnek, mert a hitelt is kölcsönből törlesztenék, csak közben megszűnt a munkahelye a férjnek, így van 80 ezer/hó a rezsire, kajára meg az adósságra.

2018. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%

20 évesen félelmetesen sötét és ostoba vagy.


Engem is próbált "nagynéni" hitelre rádumálni 18 évesen. Ki is röhögtem, aztán még ő volt megsértdőve :D

2018. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%

1milliót 7évre???

Ne nevettes már, a lakáshitelemet fizettem vissza 10év alatt.

2018. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
"igazából szeretem anyát és csak miatta" ...én is nagyon szeretem anyát, baromi hálás vagyok a szüleimnek, de eszembe nem jutna tönkrevágni magam anyagilag már most. 20L
2018. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!