Fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés

19 L Vagyok

anya ma elvette a telefonomat amit a saját pénzemből vettem azért mert valakit felhivtam hogy segítsen a tanulásban

szépen szóltam hogy legyen szíves vissza adni mert szeretnék tanulni de nem adja oda

ez már a sokadik alkalom hogy csak ugy elvette tőlem


jelentsem fel a rendőrségen hogy el vette a tulajdonom ?


mit lehet tenni?



2018. ápr. 29. 19:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
37%
A gyereke, akit eltart, aki ott el az o lakásában, az bizony gyerek. De menjen, jelentse fel az anyját. Egyúttal keressen is magának másik helyet, ahol majd lakhat és ahol eltartjak
2018. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
34%
Ha 30 évesen is otthon lakik a gyerekem,akkor sem tépem ki a telefont amit saját pénzen vett, a kezéből,mert épp klimaxolok.. Persze h igy megy az albérlet ágazat ilyen szülők melett nem kell csodálkozni,meg a 200 1000 km eken se családtagok közt, kb évi egy muszáj pofavizittel. Tőlem venné el bárki a holmim,tarkon vágnám,pedig nő vagyok..
2018. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező milyen diákmunkát végzel?
2018. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
71%

Azért más egy 19 éves és egy 30 éves aki otthon lakik.

A 19 évesnek még elnézik, hogy eltartják mert még tanul (jobb esetben). Amit a saját pénzéből vesz az az övé. (Akár diákmunkázik akár zsebpénzből).

30 évesen ha eltartatná magát na az gáz lenne.


Itt gondolom a kérdező dolgozik, magának fizeti a telefonszámlát meg az internetet.

2018. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
36%
Nem 30 éves, hanem 19, nem dolgozik, az anyja tartja el, gondolom tanul épp azh érettségire készül A saját pénze nagy eséllyel zsebpénz lesz, nem diakmunka
2018. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
64%

1, nesze, idézem neked, mi a rablás:

365. § (1) Aki idegen dolgot jogtalan eltulajdonítás végett úgy vesz el mástól, hogy evégből

a) valaki ellen erőszakot, illetve az élet vagy a testi épség elleni közvetlen fenyegetést alkalmaz, vagy

b) öntudatlan vagy védekezésre képtelen állapotba helyezi

2018. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
27%
Előző nem veszem el más telefonját,senkiét,tök mindegy miből vette,ha adok zsebpénzt onnantol az meg az övé,vagy akkor nem kell adni h utána fel hánytorgasd v vissza kérd,veszek ajándékba cupőt de megszabom meyik gatyádhoz veheted fel,nem tetszene ugye? Mondom tőlem probálna vki,bárki,rokon elvenni a telot,bármit,eltörne a keze ,kimenne a foga olyat kapna,pedig nő vagyok,csak küzdő sportolok a bántalmazó exem ota..
2018. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
24%
Naggyon hihető. ez ma a második sztori ahol csúnya-gonosz szülő nem hagyja tanulni szegény gyereket. Hosszú hétvége, unatkozol mi, kérdező?
2018. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
májusba vizsgám lesz tanultam, akármennyire is hihetetlennek tünik a sztori
2018. ápr. 29. 21:55
 30/62 A kérdező kommentje:
segitek a házimunkába joo
2018. ápr. 29. 21:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!