Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szülőként mit reagálnátok,...

Ti szülőként mit reagálnátok, ha 15 éves lányotok egy vele olyan egyidős fiúval lenne együtt, aki lányosan viselkedik?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó a kérdésben.

Semmi baj sincs vele, csak néha női ruhákat is felvesz, hosszabb haja van és érdeklődik a sminkelés iránt.

Igazából kedves egyébként, csak már azt akarják otthon, hogy mutassam be csak nem tudom, hogy mit szólnának hozzá.


2018. ápr. 30. 22:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
26%
Nem, nem lesz meleg tőle. De nem egyéniség attól hogy pasi létére női ruhát hord.
2018. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
18%
20# az alapozó mas, sok mindenkinek szüksége van ra, es ettol meg nem lesz homár valaki. De ha noi ruhakat hord, azt senki ne magyarazza be nekem, hogy normalis, meg full hetero....
2018. máj. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
67%
Én ismerek full heteró crossdressert. Mindig is lányokba volt szerelmes, csak néha szeret beöltözni csajnak ennyi. Bármilyen fura ez a fekete-fehér ciszheteró világban élőknek, igen, vannak ilyenek. És a válaszokból úgy látom, nem csak én ismerek ilyet :P
2018. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
37%
23# vannak ilyenek, de attól még, ahogy már előttem is írták, tuti szakító ok lenne, ha meglátnám a pasimat női ruhában parádézni.
2018. máj. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
45%

Úristen, nekem is volt 15 évesen barátom, se k nem lettem, se semmi. 32leszek, gyerekkel, férjnél vagyok és éljük az átlagos felnőtt életünket. Mellesleg 16voltam, mikor elvesztettem a szüzességem és nem az első barátommal. Egyébként volt egy jó pár barátom, míg férjhez nem mentem és ez nem azt jelenti, hogy mindegyikkel lefekudtem.

Nem is értem, miért vannak sokan így kiakadva. Van egy hosszú hajú pasija a lányomnak. És? Mert csak ennyit látok belőle. Valószínűleg nem megy férjhez hozzá, még csak 15. :D Ha meg igen, akkor az idő őket igazolja. Ráadásul gondolom teljesen átlagos kinézete, ruházata van a srácnak. Ugyanis ha ennyire szeret sminkelni, akkor nem hiszem, hogy nagyon rocker, punk szerkóban nyomulna. Ha meg kiderül, hogy mégis biszex, esetleg meleg... az utóbbi esetben nem igazán kell féltenem a lányom tőle...

Nem tudom, mi ezen a kiakadni való. Ha rendesen és időben fel van világosítva a lány, és tenyleg olyan a légkör hogy bármi van,mer szólni, akkor nagy baj nem lehet! Mellesleg aki a szextől védi, azt lehet suli után, sőt hekyett is elintézni.

2018. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
49%

Én elbeszélgetnék a lányommal , és finoman megpróbálnám ráterelni a figyelmét,hogy ez a fiú valószínüleg nem heteroszexuális .

Egyébként semmi bajom a dologgal,mindenki éljen,öltözködjön úgy,ahogy neki jó . Ha téged nem zavar,hogy egy kezdő transzfesztitával vagy együtt nőként,akkor isten áldása rátok . :D Nincs nagy baj egyébként,de azért vak se legyél , női ruhákat hordani és sminkelni az nem egy fura hóbort ,hanem transzszexualitás. Ha ezzel tisztában vagy,és szereted,akkor vállald fel .

Én,mint szülő mindig is azt szerettem volna,és szeretném is a mai napig,hogy jól bánjanak a gyerekeimmel és szép kapcsolatban éljenek . Amikor annyi idősek voltak mint te,akkor sem tiltottam el őket senkitől ,nem is tudnám,nem zárhatom be őket .

Hozzá kell tenni,én nagyon elfogadónak tartom magam,de az biztos,hogy így is meghökkentene a dolog első látásra .De hamar túltenném magam .

Ha a te szüleid konzervatívak,vagy vaskalaposak akkor érdemes "szolídra" venni a figurát a bemutatkozásnál,tehát ne kisestélyiben meg báli sminkben menjen a srác .

2018. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem, hogy abban hogy egy 15 éves alig elballagott kislánynak semmi dolga a fiukkal, mi olyan volt, ami miatt a “kedves” moderátorok törölték a hsz-m!! Leírom még egyszer, mert nekem is épp annyit a jogom van véleményt nyilvánítani, mint bárki másnak, miszerint egy 15 éves kislány marhára nem a fiúkkal kéne foglalkozzon, sokkal inkább a tanulással és a barátaival, úgyhogy anyud helyében nekem már ez probléma lenne, azt pedig hogy ráadáskepp a srác női cuccokban parádézik, inkább már nem is kommentalom.....
2018. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos egyre jobban buzul a világ. Nyugodj bele, hogy egyre több ilyen gyerek fogja körülvenni a lányodat. A szülők egyre debilebbek és a gyerekeik is.
2018. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a nagypapám is hosszú hajú volt, míg meg nem halt, anyukám társasága és az onnan kikerült keresztapám is hosszú hajú, nem tekintjük nőiesnek a hosszú hajat.
2018. máj. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
87%

A hosszú haj még nem feltétlen utal melegségre..

Régen is és most is vannak olyan ROCKEREK akik hosszú hajat szeretik. Akár egy Rock koncerten is simán rázhatják a hajukat.

2018. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!