Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy egészséges, felnőtt,30 éves nő -akinek munkája is van- még a szüleivel él?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 20:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

Mondok valamit: Én is 30 éves vagyok, sőt, otthon is élek, pedig van saját házam. Erre köss csomót. Viszont így tudom segíteni anyukámékat, fizetem a rezsit, a hitelüket,így talpon tudnak maradni. Ha külön költöznék, már nem tudnám így segíteni őket és rég úszott volna a házuk.


Tudom, életképtelen vagyok de ez van.

2018. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek célja,hogy saját családja legyen.

Pénze meg gondolom nincs saját lakásra.

Minek lakna idegenekkel,albérletben,ha szülőkkel is lakhat?

2018. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
97%

Én is a szüleimmel élek. Nem érzem magam rosszul emiatt. Saját lakásra gyűjtök. Segitek itthon amiben tudok és a saját költségeimet is mind magamnak fizetem. Ez mellett egy képzést is elkezdtem csinálni tavaly. Még egy évem maradt hátra.

Annak semmi értelmét nem látom, hogy idegenek zsebét tömjem egy albérletben, ahonnan nagyon nehéz 1-ről a 2-re jutni. Remélhetőleg már saját lakásban tudok költözni, amit önerőből próbálok megteremteni. Szerintem mindenkinek meg van a saját története, nem mindenki kap lakást a szüleitől vagy örököl. Lehet, hogy ez az nő, akiről szól a kérdés azért él a szüleivel még, mert biztonságban érzi magát és szeret a családjával élni. Nem tudjuk mi van a fejében vagy, hogy miért alakult igy..


30N

2018. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

Én 28 éves férfi vagyok, a szüleimmel közös házban, de külön lakrészben lakom.

Nem anyámmal mosatom az alsómat, amit egy nő leszed rólam.:)

14 éves korom óta magam mosok magamra, tudok főzni és vasalom az ingeimet! ... mert így lettem nevelve.

Eszembe nem jutna elköltözni, valami szutyok albérletbe, csak mert valami egzisztencia nélküli csajnak ez így felelne meg.

A barátnőmnek semmi baja a szüleimmel és bár van egy garzonja, ha úgy döntünk, hogy összekötjük az életünket, ő is ide fog jönni, a garzonját meg kiadjuk.

2018. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen költöztem külön, külföldre. Most 26 vagyok és férjemmel együtt élek. Évente egyszer megyek meglátogatni a szüleimet. Anyámnak olyan természete van, hogy azt hiszi, hogy csak az a jó amit o csinál. Például amikor használtam a mosógépet, akkor jött, hogy "jaj én rossz programra raktam be" meg "nem úgy kell kiteregetni" "én nem tudok semmit rendesen megcsinálni" és ezek csak az én ruháim voltak. Mellesleg nekünk is van mosógépünk. De minden másnál ugyan ez van. Ha találkozok a barátaimmal és egy óra után nem vagyok otthon, akkor jön a megjegyzés, ha taxival jövök hava (ami 1000Ft alatt van) akkor újabb megjegyzés. Ha eszek az a baj, ha nem akkor az. Az apám meg simán nem kezel egyenjogúnak pl ha vásárolni mennénk akkor csak akkor mehetünk amikor o ráér és nem érdekli ha nekem egy már korábban megbeszélt programom van. Mellesleg az egész ház úszik a kutyapisiben, mert a kutya jelöl és nem takarítanak fel utána és ha szólni merek, akkor "látom a nagy Angliában a kisasszony hozzászokott az úri életmódhoz". Szóval számomra a költözés és az éves találkozás volt a megoldás. Van két velem egykorú ismerősöm. Az egyik férfi aki az édesanyjával él együtt. Kulon fürdőszoba van és a család autója is az övé. Az anyja főz, a srác meg megcsinálja a ház körüli teendoket, ellátja az állatokat. O úgy képzeli a jövőjét, hogy ha lesz felesége, akkor majd a lány is ott fog élni velük. A másik ismerősöm lány. O most csinálja a jogsiját, nemrég diplomázott. Igaz most o is a pénzszórásos korszakban van, de most jutott el oda, hogy egyáltalán tud költekezni, még ki kell élnie magát. Egyébként külön mosnak, de mást pl. sütés, takarítás elosztva. O jól érzi magát így, jó a kapcsolata a szüleivel de ha majd lesz egy komolyabb kapcsolata akkor tervezi a költözést.
2018. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
34%

Azt írod, évek óta van barátja.

Hát ezzel együtt már mindenképp abnormális.

Miért nem akar a barátjával összeköltözni?

2018. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom azért mert igy kényelmes,Otthon van kaja,mosás,semmi dolga ami külön neki kéne megtenni,néha elvan a pasival,férfi be is van ilyen. Én biztos nem vinném haza a pasim h a szüleim hallják h mit csinálunk,hotel meg drága... Normális kapcsolsatba alap a szex,de tuti nem menne a szülői házba az aktus.
2018. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%

"Én biztos nem vinném haza a pasim h a szüleim hallják h mit csinálunk,"


Bezzeg a szülőket muszáj hallgatnixDDD


(na jó,abszurd,de igaz lehet)


Létezik füldugó is,na meg olyan lakás is,ahol nem egymás mellett vannak a hálószobák:D

2018. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem lene gyomrom Anyámék melett k...ni. Azért 25 felett már ideje lenne külön menni,ha van rá lehetőség.
2018. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%

Akkor ha jól értem inkább bérelsz egy lakást havi 100 ezerért,mint vennél a százforintos boltban füldugót,illetve anyádéknak is:)


Amúgy meg ha a lány szüleit nem zavarja és a pasiját sem,akkor nem értem miért kellene egybe költözniük.

2018. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!