Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan ‘leckéztethetném’ meg...

Hogyan ‘leckéztethetném’ meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Napokkal ezelőtt kezdődött egy vita, ezért az egész család utál, kötekszik velem. Sokszor gondolkodom azon, hogy ha meghalnék, akkor ki sírna amiatt, főleg az, hogy ki örömében, és ki nem... Ha megölném magam, nem tudom, hogy nekik hiányoznék-e, vagy sírnának-e de megszeretném őket leckéztetni valahogy, mert nagyon igazságtalanok velem, utálnak és ezt ki is mutatják, most is elhordtak a szemembe mindennek. Kérlek, csak normális válaszokat írjatok, a többivel nem foglalkozok.

#szülő #Leckéztet
2018. máj. 7. 21:50
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Velem is volt ilyen. Én akkor megszöktem és a legjobb barátnőmnél aludtam. Nem tudom , hogy neked jó ötlet -e de nálam be vált
2018. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
62%

Szerinted a normális válasz az lenne, ha együtt szidnánk a szüleidet?

Én biztosan meghallgatnám a szüleid álláspontját is, ha lehetne. Meggyőződésem, hogy nagyon is szeretnek és javadra válik, amit mondanak, mert NEVELNEK. Nem tudom, miért robbant ki a vita, de gondold át: biztos, hogy igazad volt?

2018. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
96%

Mi a kérdés? Volt egy vita, jó, de min? Mit mondtak ők, mit mondtál te? Miért olyan fontos, hogy megöld magad?


Azt is jó lenne, ha eldöntenéd, hogy megoldást szeretnél, vagy csak sajnáltatni akarod magad. Ha az előbbit, akkor írj részleteket.

2018. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Nem akarom senkivel sem szidni a szüleimet. Az mindegy, hogy miből vesztünk össze, és igen, úgy gondolom, hogy igazam van. Nem megölni akarom magam, hanem azt, hogy valahogy érezzék a fájdalmat amit én érzek, ha elszöknék, akkor egész nap hívogatnának, az egész várost bejárnák autóval (nem Budapesten lakom), előbb utóbb megtalálnának. Az, hogy valahova elszökjek, megint rossz ötlet mert nincs hová mennem. Azt akarom elérni, hogy érezzék hogy én valahogy nem vagyok, és ha tényleg szeretnek akkor fájni fog nekik, és beválik. Ha pedig nem, akkor én megpróbáltam, ha felnövök elhúzom a csíkot és az életbe nem szólok hozzájuk.
2018. máj. 7. 22:34
 5/45 anonim ***** válasza:
95%
Sose gondolj és főleg ne tegyél felindulásból semmit. Várj 2-3 napot ezzel az egésszel, és gondold át újra. Sokkal könnyebb lesz az egész, hidd el.
2018. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
96%
Nem, egyáltalán nem mindegy, min vesztetek össze. Enélkül az egésznek se füle, se farka.
2018. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek. Ezért is jöttem erre az oldalra.
2018. máj. 7. 22:45
 8/45 anonim ***** válasza:
27%
Boldog család lehettek. :/
2018. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%
Hallgass rám, nyugodj meg és tedd félre ezt a problémát pár napra
2018. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom milyen kapcsolatban voltál a szüleiddel a vita előtt, de mondd el nekik nyugodtan, hogy te most mit érzel, és ez neked borzalmas, hátha változtatnak valamin.
2018. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!