Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan ‘leckéztethetném’ meg...

Hogyan ‘leckéztethetném’ meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Napokkal ezelőtt kezdődött egy vita, ezért az egész család utál, kötekszik velem. Sokszor gondolkodom azon, hogy ha meghalnék, akkor ki sírna amiatt, főleg az, hogy ki örömében, és ki nem... Ha megölném magam, nem tudom, hogy nekik hiányoznék-e, vagy sírnának-e de megszeretném őket leckéztetni valahogy, mert nagyon igazságtalanok velem, utálnak és ezt ki is mutatják, most is elhordtak a szemembe mindennek. Kérlek, csak normális válaszokat írjatok, a többivel nem foglalkozok.

#szülő #Leckéztet
2018. máj. 7. 21:50
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon szörnyű dolgokat művelnek veled, leszarják, ha megdöglesz.
2018. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem meghalni akarok, csak egy okos kommentelő úgy értette, és a többi hülye írta utána. Privátban esetleg leírom, hogy mi volt a baj, de publikusan nem akarom kirakni erre az oldalra.
2018. máj. 8. 20:44
 43/45 anonim ***** válasza:
79%

Nem, te nem meghalni akarsz, hanem ötéves szinten belemarni a szüleidbe, mert jaj de sírnának ha te nem lennél. Oké és ha rájönnek hogy juj de fontos vagy, akkor mi lesz? Hagynak drogozni? Elnézik az évtizedekkel idősebb faszidat aki röhög a markába hogy fiatal puncit\segget dug? Vagy hagyják hogy megszüld a gyereket akit gyerek létedre összehoztál? Nyögd már ki mi az isten keserved van, mert egyrészt öt évesnek tűnsz ezzel a nevetséges titkolózással, másrészt baromi szánalmas vagy


Na én itt több lehetőséget látok:

-nincs is semmiféle probléma, csak rohadtul unatkozol, és előre röhögtél a markodba hogy a sok hülye majd meg akarja menteni az "öngyit"


-pontosan tudod hogy nincs igazad, de remélted hogy valaki látatlanban is biztatgat


- vagy valami piti szarból csinálsz ilyen szánalmas hisztit, és szégyelled bevallani hogy a semmin rinyálsz.

2018. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Utolsó, inkább te vagy a szánalmas, hogy ugyanazt a hülyeséget leírod mint a többiek. És látom szeretsz belegondolni a dolgokba, mert nem drogozni akarok, és nem is lány vagyok,ami előtt dumálsz meg kéne kérdezni. A történet meg elmondtam, hogy NEM TARTOZIK SENKIRE SEM, nem akarom publikussá tenni azt ami velem és a családommal történik, azzal senki se foglalkozzon. Nem azt kértem, hogy döntsétek el, hogy kinek van igaza, hanem, hogy valaki mondjon egy megoldást. De most már nem is kell, mert itt 99%-a a felhasználóknak direkt hülyeséget ír, előadva a lelkiismeretes válaszolót.
2018. máj. 10. 17:12
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
A költözést tartom a lehető legjobb megoldásnak. Rajtad áll, hogy másik városba vagy a túlvilágra költözöl-e, de elégedett lehetsz magaddal: sikerült megleckéztetned őket!
2018. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!