Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan ‘leckéztethetném’ meg...

Hogyan ‘leckéztethetném’ meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Napokkal ezelőtt kezdődött egy vita, ezért az egész család utál, kötekszik velem. Sokszor gondolkodom azon, hogy ha meghalnék, akkor ki sírna amiatt, főleg az, hogy ki örömében, és ki nem... Ha megölném magam, nem tudom, hogy nekik hiányoznék-e, vagy sírnának-e de megszeretném őket leckéztetni valahogy, mert nagyon igazságtalanok velem, utálnak és ezt ki is mutatják, most is elhordtak a szemembe mindennek. Kérlek, csak normális válaszokat írjatok, a többivel nem foglalkozok.

#szülő #Leckéztet
2018. máj. 7. 21:50
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
93%

"utálnak és ezt ki is mutatják"

"ha elszöknék, akkor egész nap hívogatnának, az egész várost bejárnák autóval"


Bocsika, de ebből pont az következik, hogy nem utálnak hanem szeretnek!!

2018. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
82%

Valahogy az az érzésem, hogy ennek köze van ahhoz, hogy jön az év végi bizonyítvány osztás.

Egyre szaporodnak a hasonló kérdések.

Mindenesetre a kérdező azért nem írja le a konkrét problèmát, mert pontosan tudja, hogy nincs igaza.

2018. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
28%
Én anno megszöktam egy estére, nálunk pozitív hatást ért el a dolog, mert rájöttek, hogy elveszíthetnek. Ha nem tudsz hova szökni... hát nem tudom, mennyi pénzed van, de 1-2 napra el tudnál menni vmi panzióba a környéken.
2018. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 kovpet ***** válasza:
76%
Tényleg kellene konkrétum, de ha mindenki egyazon állásponton van, csak te nem, akkor illene azért elgondolkozni azon, hogy neked van-e igazad vagy mindenki másnak.
2018. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
87%

#33:

Semmit se tudsz róla. Lehet, hogy egy 10 éves kislány. Biztos tök jó ötlet, hogy szökjön el pár napra?

Sok lány végzi az út szélén török kamionoskra várva, aki eredetileg csak pár napra akart felszívódni. És fiú is...

Bécsben a fiatalkorú fiú prostik többsége magyar.

Nem olyan jó buli elszökdösni, te örülj, hogy nem jártál pórul. Miközben összeverve és kirabolva fekszik az árok parton, nem nagy vigasz, hogy anyunak biztos hiányzik.

2018. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Most mondom el mindenkinek, aki nagyon eltért a kérdéstől és csak trollkodik! Megy a lepontozás, és nem mondom el mi baj van. Most mindenki egy szón van fenn akadva, hogy ‘SZERINTEM’ nekem van igazam. Azért nem azt írtam, hogy nekem van igazam, mert van aki szempontjából nem, pl a szüleim. Ilyenkor viszont azt kéritek, hogy mondjam el mi a probléma, de nem mondom mert nem publikus, és nem erről szól a kérdés, nem ezt kértem. Nem a bizonyítványhoz van köze, ahhoz sem, hogy nem kaptam meg valamit. Nagyon szörnyű dolgokat műveltek velem.
2018. máj. 8. 15:50
 37/45 anonim ***** válasza:
67%
Privátba se irod le,van olyan érzésem h irtál már ki erről kérdest nem rég.
2018. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
81%
Csak igy nehéz válaszolni,mert ott lesz az igazság abban amit nem mondasz el,bár van egy sejtésem mi az.
2018. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban meg akarod leckéztetni őket, és úgy érzed, szörnyen bánnak veled és nem kapsz szeretetet, akkor egyetlen lehetőséged van: fordulj a gyermekjóléti központhoz! Ők majd kivizsgálják a családodat és a körülményeket, és ha úgy van, a gyámhivatal elkezd intézkedni. Ez kellőképpen rájuk ijeszt és vagy megváltozik a viselkedésük, vagy elkerülsz tőlük egy otthonba. Vagy pedig te fújod fel az egészet a tinédzserkori hisztidben, és akkor a GyeJó is elmondja, hogy nincs itt semmi probléma.
2018. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
55%
A 'nagyon szörnyű dolgokat műveltek velem', meg hogy az 'egész család utál, kötözködik', az két különböző fajsúlyú dolog. Nagyon szörnyű dolog csak az lehet, ha egy családtag fajtalankodik veled vagy folyamatosan ver. Egy anonim oldalon nem érv az, hogy nem publikus. Akkor se lesz az, ha megírod, miről van szó, mert senki nem tudja, hogy ki vagy.
2018. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!