Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az édesanyám kisgyermekként...

Az édesanyám kisgyermekként kezel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valóban nem vagyok még felnőtt de lassan 18 leszek. Nem engedi, hogy kb. 3000 forintért vegyek magamnak egy divatosabb, koromhoz illő nadrágot, mert szerinte az drága és nem áll jól nekem. Ezért az ő elvei szerint kell cselekednem, az ő régi, szerinte "divatos", ruháit kell viselnem valamint az én régi holmijaimat, amit manapság 13-14 évesek hordanak. Ha valamire azt mondom, hogy nem tetszik akkor megsértődik és durcizik velem, hogy nekem semmi sem jó. Ez kb nem csak a ruhával van így, hanem mindennel. Mit tegyek, hogy jobb belátásra térjen?
2018. máj. 10. 15:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
58%
*t
2018. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%

Zsebpénzed majd akkor lesz, ha elmész dolgozni?

WTF??

Pedig van ahol zsebbpénz az. Hisz szüleknek utalodik a fizu és abbol kap 1000 v semmit az érte dolgozo 18 feletti felnőtt pelenkába kényszeretett.. Sok ilyen van, ilyenek félnek h a gyereknek,felnőttnek esélye van lelépni ha keres és ő kezeli a fizuját..

2018. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
65%
Itt mindketten betegek vagytok. Az ilyen kapcsolatok oda vissza hatnak sajnos..
2018. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
40%

22es, irónia volt ☺.

Természetesen tudom, (hisz gyakorizom) hogy nagyon sok helyen a gyerek fizetése az anyuka számlájára megy, amiből aztán ő saját belátása szerint alamizsnát ad a gyereknek.

Írtam is a válaszomban, ha jól tudom.

2018. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
47%
Kezdj el gyerekkent viselkedni. Ocsemmel hasonlo volt a helyzet. Egyszer csak megunta es elkezdett minden szarert hisztizni, allandoan anyam nyakaban csungott (16 evesen😂), aztan amikor anyam megkerdezte hogy miert lett idiota, akkor elmagyarazta neki azert mert ugy kezeli. Megbeszeltek, es azota minden okes.
2018. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!