Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a szülőtök...

Mit szólnátok ha a szülőtök megbeszélés nélkül megvenne egy kiskutyát ami ugyanolyan fajta és ugyanolyan színű mint a nemrég elpusztult kutyátok?

Figyelt kérdés
Alig fél éve puszult el a boxer kutyánk öreg korában. Nagyon szerettük, családtag volt, megviselt mindenkit de szerintem ezt nem kell részletezni akinek van kutyája tuja miről beszélek. Az nem volt kérdés hogy hamarosan hazahozunk majd egy újat viszont én már mondtam az elejétől hogy biztos nem szeretnék még egy ugyanilyet. Erre fel ma apukám hazaállít azzal hogy lefoglalózta a boxer kiskutyát, nemrég születtek és x hét múlva hozhatjuk. Teljesen lesokkolódtam. Kérdeztem hogy ezt most hogy képzeli mikor se én se anyu nem akar még egy ugyanolyan kiskutyát mert fájna. Erre pökhendien azt válaszolta hogy neki ez a fajta tetszik és nem akar váltani. Mintha mi nem is léteznénk. Oké hogy vissza lehet mondani de nem tudom mire vélni . Sajnos apukám ilyen típus hogy az ő saját véleményét gonolja a legjobbnak és az egyetlen elfogadható opciónak. Ha valakinek más az elképzelése azt rögtön elutasítóan kezeli. Az ő pénze meg minden de szerintem ez mégsem így megy hogy ő megvesz egy kiskutyát mert neki az a legjobban tetsző fajta miközben tudja hogy nekem meg fájna ránézni is mert mindig az előzőre emlékeztetne. Lehet túl érzékeny vagyok de már belegondolni is rossz volt, a sírás kerülgetett. Most még ő van besértődve hogy "nekem semmi se jó"....
2018. máj. 10. 20:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Írnál légyszíves, hogyan alakultak a dolgok? Elfogadtad a kiskutyát vegul? Sajnos a 3 hónapos kiskutyank tragikusan elhunyt. A lanyunkat nagyon megviselte,meg hat az egesz csaladot.

Most mi is lefoglaloztunk egy ugyanolyan fajta kiskutyát. Nem helyette, mert azt a kutyust nem fogjuk sose elfelejtene.

2021. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!