Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kimehetek éjszaka pisilni?

Kimehetek éjszaka pisilni?

Figyelt kérdés

Apa kint alszik a folyosón egy kihúzható kanapén, és a szobám a folyosóra nyílik, a fürdő meg a szobám mellett van.

Reggel megy dolgozni, kb fél 10-kor jött haza.

11 körül feküdt le, de csak negyed órát aludhatott, mert elmentem pisilni.

Viszont most is nagyon kell, mert este túl sokat ittam, és most ért rajtam végig.

Szerintetek?



2018. máj. 11. 01:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Tényleg nem vagyok ennyire görcsös, csak tudom, hogy én nem szeretném, ha hajnalban valaki felkeltene(délben se jó😅),mert utána beletelik kis időbe, míg visszaalszom.

Apa nem tudom milyen könnyen alszik vissza, csak annyit, hogy átlagba olyan 4-6 órákat szokott.

Amúgy nincs gond a kapcsolatunkkal, nem bántalmaz, szoktunk beszélgetni, átlagos apa-lánya viszony, szerintem. 😄

2018. máj. 11. 02:16
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Majd idővel megtanulja..., ha így lenne... :D
2018. máj. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
18%
Ennyi. Ha felnőttként is ilyen figyelmes maradsz, enyhe túlzással, de csodálni fognak! ;)
2018. máj. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Hát, oké.😆😆😆
2018. máj. 11. 02:28
 15/28 anonim ***** válasza:
18%
Az is egy megoldás, ha nem húzod le a vécét, senki sem fog belehalni h reggel húzzátok le az éjjel összegyűlt pisit. Hajtsd le a wc tetejét.
2018. máj. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
11%
Én ilyen esetben felfogom a vizeletet egy nagy űrtartalmú valamibe (azt nyilván érzi az ember, hogy kb. mennyi pisi lehet benne, ha csak kicsit kell, akkor még kevés, de mennél erősebb a "nyomás", általában annál több a vizelet), aztán gyorsan leengedem a lefolyóba(akár a csapba, akár a kádba vagy zuhanytálcába), majd egy kis vizet még utánacsorgatok, hogy elvigye a szagokat. Esetleg - ha nagyon büdi volt - egy kis tusfürdőt is belecsurgathatsz, az majd elviszi a szagát, és jó illatot csinál.
2018. máj. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehetne megoldani, hogy apukád NE a folyosón aludjon? Vagy ez csak rendkívüli helyzet, pl. szobafestés?
2018. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
50%

Te ismered apádat.

Ha jól gondolkodik, nem teszi szóvá, ha kényszerből kimész, hiszen még mindig jobb, mintha az ágy szivacsa szívná fel a feleslegessé váló folyadékotEnnek tudatában van ő is, ezért bizonyára megértő.

2018. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%
És ha hánynod kellett volna? A pisilés alapvető szükséglet, apukád megérti.
2018. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
70%
Persze, és szokj le arró, hogy ennyire félsz másokat zavarni, vagy örök életedben el fognak nyomni azok, akiket nem izgatnak túlzottan mások érzései.
2018. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!