Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kimehetek éjszaka pisilni?

Kimehetek éjszaka pisilni?

Figyelt kérdés

Apa kint alszik a folyosón egy kihúzható kanapén, és a szobám a folyosóra nyílik, a fürdő meg a szobám mellett van.

Reggel megy dolgozni, kb fél 10-kor jött haza.

11 körül feküdt le, de csak negyed órát aludhatott, mert elmentem pisilni.

Viszont most is nagyon kell, mert este túl sokat ittam, és most ért rajtam végig.

Szerintetek?



2018. máj. 11. 01:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
47%
Ennyire rosszul alszik apukád? Vagy ennyire hangos az ajtónyitás, eseteg nyikorog az ajto? Átlag ember sztem nen kel fel arra ha valaki elmegy wc-re, még akkor sem ha mellette sétálnak el. Az én szüleim szobája mellett van a wc-nk és én pl elég pisilős vagyok este :D papucs nélkül sétálok ki, villanyt nem kapcsolok sehol, wc-t nem húzom le (hisz csak pisi) és kezet se mosok, bár azt azért mert nincs a wc-be kézmosó, és a fürdőig már parázok elmenni a sötétbe :D. Így nem kel fel senki a másikra...
2018. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Nagyon hangos az ajtó, nyikorog, sípol, és nehezen nyílik, csukódik.


Amúgy köszi az aggódás, de szerintem nincs semmi pszichés bajom, és eddig nem nagyon ért még hátrány a kedvességem miatt.

2018. máj. 11. 15:22
 23/28 anonim ***** válasza:
75%
#21: Én nagyon mélyen alszom, az ébresztőórákra sem szoktam felérbredni normál esetben, de ha megjelenik mellettem valaki, akkor jó eséllyel felébredek. Anno matektáborban mindenki felébredt arra, hogy az oktatónk csendben bejött a szobába s megállt a szoba közepén. Másodperceken belül ébren voltunk, szerintem ez valami ösztön, de láthatóan nem különleges egyedi dolog, hisz mindenki felébredt rá :)
2018. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
60%
Félelmetes, hogy egy ilyen kérdésre (kamura) 3 oldalnyi ember ad választ/tanácsot. Elképeszt és elborzaszt egyszerre......
2018. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
89%

Engem, mikor még otthon laktam, anyám megölt volna, ha kimegyek éjjel wc-re. Egyszerűen nálunk nem szabadott. A szobámmal szemben volt anyám szobája és folyton nyitva hagyta az ajtót, mert ő nem szeret csukott ajtóval aludni. De persze, rossz alvó volt és felébredt minden apró zajra. Tehát megtiltotta, hogy bárki kimenjen mosdóba.


Ha valaki kiment, ordított vele az éjszaka közepén. Volt, hogy a wc-n ültem, ő meg berontott és ordított, hogy hogy képzelem ezt... szóval gondolhatjátok.


Hála istennek már rég elköltöztem, persze most meg csodálkozik, hogy egy napos látogatások vannak és nem akarok soha ott aludni.

2018. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, bármelyik kerti eszközöket és egyéb praktikus gépeket (fúró, elektromos barkácsgépek) értékesítő áruházban (Praktiker, Baumax, stb.) lehet kapni ilyen gépzsírokat... Egy löttyintés a megfelelő helyre(egy kicsit is gyakorlatiasabb "szakinak" ez löttyintési helyenként 30 másodperc az ominózus olajból vagy gépzsírból, és máris nem nyikorog az az ominózus ajtó.


Ezt ajtónként megcsinálni mondjuk 2 perc. Ha nem egy palotában laktok, amiben 300 ajtó van 150 szobán, akkor ez - egy nagyon meglassult, ráérős, komótos öregember tempójában - 3 szobánál 10 perces munka. Ha a konyhát, fürdőt, mindent megcsinál, akkor 15, és ebbe még az is benne van, hogy esetleg egy-két helyen mellécsöppen az olaj, és felmos utána.


Nappal kell csinálni, és aznap éjszakától megint évekig nem fog semmi nyikorogni.



Amúgy - bár nem derült ki, hogy hány éves vagy, dolgozol-e, van-e SAJÁT jövedelmed - de én egy olyan családból, ahol azon kell kattogni, meg parázni, hogy pisilnem kell, és kimehetek-e pisilni (ami ugyanúgy alapszükséglet, mint az, hogy együnk, igyunk, vagy épp aludjunk ), szóval én egy ilyen családból menekülnék, ahogy csak bírnék. Ha máshogy nem megy, akkor markánsan úgy, hogy egyik nap kicsit több dologgal megpakolva indulnék suliba/munkába, és este bekéretőznék valami barátnőhöz, vagy ha megtehetem, elmennék valami olcsó helyre lefeküdni, aztán kitalálnám a hogyantovábbot.

2018. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
70%
Ezt a kérdést olvasva rájöttem, hogy nyugodtan leszúrhatom reggel a lakótársam. Holnap korán utazok, már éjfél elmúlt, ez meg olyan hangosan köhög, hogy a szomszéd szobából áthallatszik. Megkérem, hogy reggelig függessze fel a tevékenységet, aludni akarok :D
2018. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27-es, vicces vagy
2018. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!