Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi történt a férjemmel,...

Mi történt a férjemmel, támogassam?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves fiunk, férjemnek van egy 7éves fia. Most azt mondta nekem ő apasági tesztet akar, mert a sok félrelépés miatt hagyta ott a gyermeke anyát amikor a kicsi egy éves volt, meg ő azt érzi le van húzzva csak, a gyerek se belsőleg se külsőleg nem hasonlít rá. Mondtam neki ez semmit nem jelent. Mi leget vele? Konkrét indoknak csak ezt a hasonlóságot mondta. Támogassam vagy ne?

2018. máj. 27. 11:06
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
15%

#8: De igen.

[link]

2018. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
35%
Támogatnám, de felhívnám a figyelmét, ha ő az apa, akkor 2-300 ezrébe fog kerülni a dolog.
2018. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
60%
a fiával milyen a kapcsolata? ha jó, akkor ezzel neki okozna leginkább fájdalmat, ha ő az igazi apja, ha nem. vagy ez nem érdekli?
2018. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
71%

11-es, ne írjál már hülyeségeket egy caféblogos oldalról!


[link]

2018. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
67%

#11 a cikkben ez is szerepel:


"Visszatérve az 1 éves szabályra: erre a határidőre az elévülés szabályai érvényesek, vagyis ha valaki később szerez tudomást arról, hogy nem az övé a gyerek, akkor e tudomás szerzéstől – pl a DNS vizsgálat eredményétől – számítva van egy éve. "

2018. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Átlagos a kapcsolatuk anoním dns tesztet akar, ha az anya tudná nem engedné meg,volt már róla szó, azt mondta feljelent minket ha a tudta nélkül megcsináltassuk. Férjem azt mondta a gyerektartást fizetné de ő biztos akar lenni a dologban.
2018. máj. 27. 11:48
 17/44 anonim ***** válasza:
72%
ez csak blöff, emiatt kétlem, hogy feljelenthet.
2018. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
73%

Bírom mikor egy riherongy esetében apaságit kér a férj, az itteni nők meg lázadoznak.

Gondolom magukra ismernek :)

Még szép, hogy csináltassa meg a tesztet.

Legalább tudják hányadán állnak.

2018. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
66%
Wizardnak igaza van, létezik az egyéves szabály. Az a kérdés, hogy történt-e valami (nem a DNS-vizsgálat), jutott-e a vélelmezett apának a tudomására valamilyen ÚJ információ, ami joggal felkeltette a gyanút. A hasonlóság hiánya önmagában még kevés. Nehezíti a helyzetet, hogy már 6 éve is tudott az anya félrelépéseiről, hiszen állítólag ezért hagyta el.
2018. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
83%

Én támogatnám.Azt viszont nem vagyok képes megérteni, hogy miért Ennyi idő elteltével jutott az eszébe megcsináltatni.

Tudta, hogy olyan nővel van együtt, aki nem képes a hűségre.Már a szétváláskor megkellett volna ezt csináltatnia anonim módon.Az eredmény tudatában, ha nem az övé, simán vállalhatta volna a bírósági pert.Nem kellett volna kifizetni egy csomó pénzt egy olyan gyerek után, akihez köze sincs.Az anyuka tiltakozása is elég gyanús....

Ha meg az övé, akkor nyugodtan lehetne, nem kéne törni a fejét ilyeneken.

Abszolút nem értem az ilyen férfiakat, hogy miért évekkel később kell ezt megkérdőjelezni a tények tudatában.Ennyire balf...asz legyen valaki már tényleg....

2018. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!