Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi történt a férjemmel,...

Mi történt a férjemmel, támogassam?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves fiunk, férjemnek van egy 7éves fia. Most azt mondta nekem ő apasági tesztet akar, mert a sok félrelépés miatt hagyta ott a gyermeke anyát amikor a kicsi egy éves volt, meg ő azt érzi le van húzzva csak, a gyerek se belsőleg se külsőleg nem hasonlít rá. Mondtam neki ez semmit nem jelent. Mi leget vele? Konkrét indoknak csak ezt a hasonlóságot mondta. Támogassam vagy ne?

2018. máj. 27. 11:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem meg benne a kezed, Kérdező.


Ha akkora riherongy volt az ex, ahogy te mondod, akkor miért most, ennyi év apaság után jut eszébe a férjednek kételkedni?? Miért ne mondta volna azonnal -történt már olyan a világtörténelemben.....

Netán valaki adja alá most a lovat?


Szetintem ez is te vagy, bàr bizonyára azt fogod mondani, nem :D.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..

2018. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Amikor megismerkedtünk, megkérdeztem csináltatott e apasági tesztet, azt mondta nem. Én nem firtattam tóvá, most 3 hete mondta ezt és nem tudok most ez honnan jött neki.
2018. máj. 31. 15:17
 33/44 anonim ***** válasza:
63%

Hát, nekem volt a férjem előtt olyan barátom, akinek volt gyereke.

Eszembe sem jutott megkérdezni tőle, csináltatott-e apasági tesztet..


Szerintem meg csak csak úgy senki nem kezdi el a semmiből forszírozni a dns-tesztet. Ha már régebben is szándékában állt volna, arról tudnál, de nem írsz ilyesmit.

A fenti link sok mindenre rávilágít.

Nem is próbálod tagadni, hogy a te kérdésed lenne.


Azt még csak megérteném, ha nem akarna (vagy akár te) egy nem vér szerinti gyerek után fizetni, mindenki pénzből él, ugye.

De szerintem itt az a helyzet, hogy próbál(sz) belekapaszkodni a szalmaszálba is, hátha le lehet rázni a gyerektartást, csak ott a rizikó, hogy mi van, ha mégis az övé, anya netán megtudja, mit tehet ellenetek hivatalosan stb.


Nem értem a kérdést?

Mit akarsz tudni valójában?

Szerintem itt nagyon sok elhallgatott, illetve egy oldalas info van.

Honnan tudhatnánk mi, mi lehet a te férjeddel. Te bizonyára jobban tudod, mi (vagy ki :D) ütött bele.

Az meg, hogy támogasd-e......hát, ha a férjem kételkedik az apaságában az előző kapcsolatából született gyereket illetően, akkor annyit mondok, tegyen belátása szerint, én ebbe mit szólhatok bele?

Megtiltani semmiképp nem tilthatom meg neki, úgyhogy nem értem, mit akarsz a támogatással.

2018. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Nem én írtam a kérdést. 80 ezer forintot megsínylenénk, magától ennyi pénzt nem ad ki a férjem, van jobb dolog amire költhetjük. Azért mondta én döntsem el.
2018. máj. 31. 18:32
 35/44 anonim ***** válasza:
50%

"80 ezer forintot megsínylenénk, magától ennyi pénzt nem ad ki a férjem, van jobb dolog amire költhetjük. Azért mondta én döntsem el."


Na, nekem ne meséld, hogy ezt a férjed, csak úgy magától, a semmiből kapta elő!


Mikor megismerkedtetek, rákérdeztél, csinàltatott-e apaságit (már ez is milyen dolog, csak úgy ilyet kérdezni), aztán többet nem került elő a téma, majd most 3 hete a férjed reggel úgy ébredt, apaságit akar csináltatni.

Ezt te nem érted, el sem tudod képzelni, mi lehet a háttérben.

Eddig ez volt a sztorid.


Most meg magad mondod, hogy az árát MAGÁTÓL a férjed nem fizetné ki, ergo valaki besegít neki neki a nagy akarásban :D.

(Vagyis valaki igyekszik meggyőzni őt, hogy igenis, és nagyon akarja azt a tesztet :D.)


Plusz rádbízta a döntést is. Ha annyira kizárólag az ő ötlete, ami benne merült fel, nem tud a tudattal, illetve bizonytalanságban élni, és ez annyira zavarja, hogy mindenáron apaságit akar, akkor nem hiszem, hogy rád bízná a döntést.


Ha te uszítottad hátulról, akkor ez van, most már -ha annyira akarjátok- csináltassátok meg.


De amúgy engem nem hagy nyugodni, hogy mennyire feltűnően szűkmarkúan osztod az infót, meg hogy vmt biztosan hallani akartál, azèrt írtad ki a kérdést.

2018. jún. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Van 80 ezer forintunk, közösen spórolunk ezért kért meg arra, hogy döntsek én. Nappalit szeretnénk felújítani a nyáron. Nem akarom ez miatt elhalasztani. Amúgy én is azt vetettem fel, ha csináltatunk akkor mind a 2 gyerekre nézzük meg. Az meg már 160 ezer. Ha meg 5-10 ezrével elkezdünk spórolni erre havonta másfél 2 év múlva tudjuk megcsináltatni.
2018. jún. 1. 10:57
 37/44 anonim ***** válasza:
52%

És ha nem ő az apja a 7 évesnek, akkor soha többé nem foglalkozik vele? Az ugye nem szempont, hogy az a szerencsétlen kisfiú születése óta őt tekinti apjának???


És mi az, hogy mind a kettőre? A te gyerekedre is? Te is csaltad őt?

2018. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Nem én nem csaltam, csak lennének olyanok akik belekötnek, anyósom, volt feleség. Meg én így gondolom helyesnek.
2018. jún. 1. 14:53
 39/44 anonim ***** válasza:
48%

Jól van, menjél már.


A férjemnek van egy gyereke, aki állítólag szabadelvű anyától van, emiatt nem biztos, hogy a férjemé.


Emiatt a férjem (talán, de lehet nem ő) tesztet akar.


A teszt költsége megterhelő számunkra.


Erre én, a jelenlegi feleség tesztet akarok (!) a közös gyerek után is, nagy becsületességemben.


Hát, hogyne, nagyon hihető.


Mondom, h te vagy a fenti sztoris is, ott is anyós szerette, örült a gyereknek.

Ezek szerint félsz attól, h utólag támadás fog érni anyós részéről is.


Amúgy minek ez a gerinctelen háttérből való machináció??

Ha nincs rá pénzed, ne uszítsd erre.

Ha van pénzetek, és annyira fontos, csináltassátok meg. De akkor legyen gerincetek, és álljatok oda az anya elé.


Vagy mi a jó istent akarsz? Az érdekel, hogyan lehetne kifizettetni a másik féllel, vagy mi van?

2018. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Anya elé ezzel nem állhatunk mert ő meg fenyegette a férjem feljelent, ha megcsináljuk mert övé a felügyeleti jog. Anyóssom el van a gyerekkel, a közöset jobban szereti többször látja.
2018. jún. 2. 20:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!