Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez nem túlzás annak, hogy...

Ez nem túlzás annak, hogy valaki "megvédi" a párját?

Figyelt kérdés

A nővérem egy nagyon csinos nő, sokan megnézik, mindig is népszerű volt a szépségével.

A sógorom meg egy kigyúrt megtermett ember, nagy "harcos", ő mindenkinél erősebb, ő mindenféle küzdősportban ért el sikereket és így tovább, (mindig ezeket szajkózza), szóval el lehet képzelni.


Verekedések miatt már került összetűzésbe a rendőrökkel, de mostanság nem igen verekszik, mert az unokaöcsém 5 éves, és mindig azt mondja,hogy nem akar börtönbe kerülni a gyerek miatt, inkább csak ordibál az emberekkel ha valami nézeteltérés van, de nála már az is haladás,hogy nem megy nekik.(persze mindig elmondja,hogy szétütötte volna az illetőt csak nem ér neki annyit)


Legutóbb mikor velük voltam (a sógorom,a nővérem és az unokaöcsém) sétáltunk a városban, szembe jött velük két "suttyó" talán bedrogozott,talán csak ittas fiatal.

Már messziről néztek és amikor közelebb értek elkezdtek cuppogni a nővéremnek, meg volt valami ostoba beszólás is, de semmi komolyan vehető.

Erre a sógorom rögtön támadólag ütésre emelt kézzel ugrott oda,hogy mit cuppogsz agyonverlek stb, és konkrétan szétkergette a két srácot.Nem tudom,hogyha azok nem futnak el akkor tényleg megütötte volna e őket, de számomra ez annyira túlreagálás volt,hogy nem is értettem.Szinte nekem volt gáz, hogy fenyegetőzve ordibált az utcán.


Amit meséltek,hogy pár éve Siófokon nyáron hasonló szituációban egy férfi azt mondta a nővéremnek,hogy megb****ná, erre a sógorom meg úgy állba vágta a fickót,hogy az hanyatt vágódott.


A nővérem meg szinte sosem szól rá, ha valakivel kakaskodik, és azt mondja,hogy örül neki,hogy megvédi őt.

Lehet hogy tényleg bennem van a hiba, de ez szerintetek megvédés?Mit tanul ebből gyerek, ha azt látja,hogy az apja kocsis módjára ordibál az emberekkel, esetleg lepofozza őket?


2018. jún. 6. 18:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%

Leírtak alapján a nővéred nem szép (relatív) hanem kirívó.

Amúgy nem, nem oké hogy így reagál. Főleg egy-két suttyó miatt, nem alacsonyodok le ilyen szintre.

2018. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

“Mit tanul ebből gyerek”

Azt, hogy az anyjukkal nem lehet tiszteletlenül beszélni, nem lehet neki azt mondani, hogy megb****ná.

2018. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Mit tanul ebből a gyerek? Mondjuk azt, hogy aki ku.rvaként kezeli a nőket, az rába.szhat?
2018. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

A "megb**-ná" történetnél pont nem volt ott, ott ütött is a sógorom.

A legutóbbinál csak két igazi suttyó jött, szerintem egyáltalán nem voltak komolyan vehetőek.

2018. jún. 6. 18:34
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
Sosem értettem az ilyen nőket, akik még adják a lovat az idegbeteg pasijuk alá. Szerintem nem kell minden suttyóval leállni vitatkozni. Arra meg inkább nem mondok semmit, hogy mások agyonverésétől csak a börtön tartja vissza. Tipikus izomagyú bunkó.
2018. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Ha a párom ilyen idegbeteg állat lenne már rég kidobtam volna.


Nekem is be-beszólogatnak, de ő keménykedés helyett porig alázza őket. A hangját nem emeli fel, az érintettek mégis elsunnyognak a fenébe.


És nem öltözök kihívóan, melegítőben és simán "megdugtak volna".

2018. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Leírtak alapján nem hiszem, hogy a sógor Phd-s hallgató esetleg medikus...
2018. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Majd egyszer azon kapjátok magatokat h ott a monokli nővéred szeme alatt is mert csinos mert lenni,nálunk is másokkal volt az ex ilyen eleinte,erőfitogtato,aztán velem is,a vége ha nem tetszett a ruha szine már kaptam,és nem simogatást,a lépcsőn reguskor tértem agyamra h nem ilyen pasival akarok élni,látogatva a korházakat és hazudozva h épp miben botlottam meg stb h megusszamm az ujabb verést.. Előszőr a környezet aztán a feleség barátnő aztán a gyerek,az ilyenkben ez kodolva van,az agresszio és bármikor bárkire kitörhet...
2018. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Lerugáskor*
2018. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen nőket szokták egy idő után az agresszív pasijaik verni, "okkal" vagy ok nélkül.


A beszologatos, drogos suhancok szoktak késelni is, de ha rosszul esnek és betörik a koponyájuj, azt se fogja megúszni a srác.



A történetben csak a gyereket sajnálom, a nővéred megéri a pénzét, a pasija pedig előbb-utóbb úgyis vagy kórházban vagy börtönben végzi.

2018. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!