Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez nem túlzás annak, hogy...

Ez nem túlzás annak, hogy valaki "megvédi" a párját?

Figyelt kérdés

A nővérem egy nagyon csinos nő, sokan megnézik, mindig is népszerű volt a szépségével.

A sógorom meg egy kigyúrt megtermett ember, nagy "harcos", ő mindenkinél erősebb, ő mindenféle küzdősportban ért el sikereket és így tovább, (mindig ezeket szajkózza), szóval el lehet képzelni.


Verekedések miatt már került összetűzésbe a rendőrökkel, de mostanság nem igen verekszik, mert az unokaöcsém 5 éves, és mindig azt mondja,hogy nem akar börtönbe kerülni a gyerek miatt, inkább csak ordibál az emberekkel ha valami nézeteltérés van, de nála már az is haladás,hogy nem megy nekik.(persze mindig elmondja,hogy szétütötte volna az illetőt csak nem ér neki annyit)


Legutóbb mikor velük voltam (a sógorom,a nővérem és az unokaöcsém) sétáltunk a városban, szembe jött velük két "suttyó" talán bedrogozott,talán csak ittas fiatal.

Már messziről néztek és amikor közelebb értek elkezdtek cuppogni a nővéremnek, meg volt valami ostoba beszólás is, de semmi komolyan vehető.

Erre a sógorom rögtön támadólag ütésre emelt kézzel ugrott oda,hogy mit cuppogsz agyonverlek stb, és konkrétan szétkergette a két srácot.Nem tudom,hogyha azok nem futnak el akkor tényleg megütötte volna e őket, de számomra ez annyira túlreagálás volt,hogy nem is értettem.Szinte nekem volt gáz, hogy fenyegetőzve ordibált az utcán.


Amit meséltek,hogy pár éve Siófokon nyáron hasonló szituációban egy férfi azt mondta a nővéremnek,hogy megb****ná, erre a sógorom meg úgy állba vágta a fickót,hogy az hanyatt vágódott.


A nővérem meg szinte sosem szól rá, ha valakivel kakaskodik, és azt mondja,hogy örül neki,hogy megvédi őt.

Lehet hogy tényleg bennem van a hiba, de ez szerintetek megvédés?Mit tanul ebből gyerek, ha azt látja,hogy az apja kocsis módjára ordibál az emberekkel, esetleg lepofozza őket?


2018. jún. 6. 18:16
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
77%
Primitív suttyóktól (nővéred is, sógorod is) mit vársz mégis?
2018. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
15%
Tuti a sok doppingtól ilyen agresszív.
2018. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
61%
Itt a valodi hibat a noveredben kell keresni, valoszinuleg o elvezi ilyenkor a rairanyulo figyelmet, lehet meg ra is jatszik, hogy provokaljon, es elvezze, hogy milyen fontos mert ot ennyire vedelmezik. Mast nem nagyon tudok elkepzelni... en kifejezetten szep nonek szamitok, de eletemben sehol a vilagban nem kaptam soha ilyen kozonseges reakciokat ferfiaktol. Talan mert en nem kergetem ezeket...
2018. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%
a nővéred egy tipikus proli ri&anc
2018. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen nőknek pontosan ilyen pasik kellenek. Ő szeret "szép" lenni, gondolom nem garbóban meg hosszú gatyában szokott mászkálni, nyilván megvan az oka, hogy beszólogatnak neki.

A pasija meg szeret keménykedni és megvédeni. Nyilván ezerszer rászólhatott volna az asszonyra, hogy esetleg öltözzön kicsit visszafogottabban, de nem ez a cél. Valójában nagyon is örül neki, hogy a hölgy teszi-veszi magát és mindenki megbámulja, gyakorlatilag trófeaként cipeli magával. Az pedig csak hab a tortán, hogy ennek apropóján még ordítozhat és verekedhet is néha.

Az ilyen emberekkel nem lehet mit csinálni, ezen a szinten vannak agyilag, kb. mint a páviánok, nekik így a jó. Alfanőstény és alfahím. Az alfanőstényt mindenki megb***ná, az alfahím meg mindenkinek nekimegy.

Ők így szeretik egymást. Valószínűleg ezt a viselkedést fogja tanulni a gyerek is, és nagy eséllyel örökölte is a vérmérsékletüket.

Ez van, nem tudsz mit csinálni. Neked nem normális, nekik igen. Neked nem jó, nekik igen. Felesleges foglalkoznod vele.

2018. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért feltételeztek olyan dolgokat a nővéremről mint amit.

Ha meztelen járkálna az utcán akkor sem kéne,hogy szexuális ajánlatokat tegyenek neki egy európai országban.

Relatív,hogy mi a kirívó, azt gondolom senki sem várja el egy nőtől,hogy 30 fokban mackóban járjon az utcán.

Na mindegy, mint írtam ez annyira relatív, de én azt gondolom,hogy bármennyire is kirívóan öltözködik egy nő, attól még nem kell állatként viselkedni, hogy hangokat adunk ki, és szexuális ajánlatokkal bombázzuk.Aki pedig szeretne állatként viselkedni az fogadja el,hogy állatként is fognak vele bánni, és az erősebb kutya elven lezörgetnek neki egy jó nagyot.

Most ezzel a mondatommal a sógoromat is védem, ami nem célom, csak sem a verekedéssel, sem a beszólogatásokkal nem értek egyet.


Egyébként van egy-két igazság abban amit néhányan írtak, nem tagadom.Nem szólhatunk bele a nővérem párválasztásába, de azért annyira nem rossz a helyzet mint itt felételezik.A sógorom abszolút normális, alapjáraton apának is elmegy, sőt sok apánál biztosan jobb apa.Jó példát nem mutat, de foglalkozik a gyerekkel, és rá lehet bízni.

Ha egy napig együtt van a gyerekkel akkor is maradéktalanul ellátja, amikor kisebb volt a gyerek és a nővérem nem volt otthon, még anyukámtól is segítséget kért ha nem tudott valamit.A pelenkázás sem állt tőle távol.

Viszont már túl sok jót írok róla, szerintem ennyi szépet soha nem írtam össze.


A verekedéseiről, az azért van mert rossz környéken nőtt fel, fiatalabb korában verőlegény/pénzbehajtó volt, legalábbis ezt mondta magáról. (ennél azonban finomabban fogalmazott, de büszke erre is)

A nővérem megismerésével és a gyerek születése után változott meg, úgy,hogy legalább becsületes,bejelentett munkája van ami után adót is fizet.

Bár nagyban segítette hogy jómódú emberek a szülei, sőt konkrétan csakis az apja és annak kapcsolatai miatt úszta meg a letöltendő börtönbüntetéseket.

A suttyósága megmaradt a mai napig, én már nem várok tőle többet,mint hogy mindent erővel oldjon meg, de nem szeretném,hogy az unokaöcsém is ezt az utat járja majd, mert ezt látja maga előtt példaként.(hogy mindenkit le kell ütni, és akkor biztosan igazunk lesz)

2018. jún. 6. 21:32
 17/26 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi irigy nő van itt, le merte írni a kérdező, hogy szép a nővére és már rögtön leribizlizik. Valahol érthető a sógorod, mert ennyire tapló emberek nem is érdemelnek mást, máskülönben, vegyen vissza, mert ebből letöltendő börtönbüntetés is lehet a vége. Ok, hogy rászól, de ne üssön.
2018. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%

Márpedig ez ok és okozat, ha a nővéred kihívóan öltözködik és kihívóan jár-kel, akkor be fognak neki szólogatni.

Nem mintha egyet értenék ezzel, de tény. És nem az itteni válaszolók szoktak beszólni, hanem azok, akik olvasni se tudnak. Őket kéne meggyőznöd arról, hogy ez kulturálatlan viselkedés, de hát ez pont azért lehetetlen vállalkozás mert kulturálatlanok. Sajnos ilyen pasival a nővéred is közéjük esik (és való is, a pasijával együtt)

2018. jún. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
28%

Az ilyen beszólogatások előzménye lehet,hogy nővéred tényleg magára hívja a férfiak figyelmét. Én azért arra is gondolnék, hogy ő megkapja e otthon a párjától a szeretetet. Mert szerintem nem. Valószínű így produkálja ki a figyelmet magának. A pasi meg legalább mások előtt férfi akar lenni.

Azt meg külön gáznak tartom, ha kisgyerek mellett beszólogatnak. Ott már tényleg nagyon "adhatott" magára a nővéred.

2018. jún. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
52%

#18 Márpedig ez ok és okozat, hogy ha beszólogat valaki egy izomkolosszus barátnőjének, akkor előbb-utóbb szét lesz ütve az állkapcsa.


Rohadtul fel bír húzni ez a "mit viselt, hogy beszóltak neki, mit csinált, hogy beszóltak neki" mentalitás. Egyrészt tökmindegy, mit visel, akkor SEM szólunk be másoknak (vagy vállaljuk, hogy a barátja állon ver). Másrészt meg nem igaz, hogy a külső miatt szólnak be, az ilyen tahók beszólnak akkor is, ha nagykabátban vagy.


Ész megáll, hogy 2018-ban még mindig ezzel a mentalitással kell küzdeni.

2018. jún. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!