Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez nem túlzás annak, hogy...

Ez nem túlzás annak, hogy valaki "megvédi" a párját?

Figyelt kérdés

A nővérem egy nagyon csinos nő, sokan megnézik, mindig is népszerű volt a szépségével.

A sógorom meg egy kigyúrt megtermett ember, nagy "harcos", ő mindenkinél erősebb, ő mindenféle küzdősportban ért el sikereket és így tovább, (mindig ezeket szajkózza), szóval el lehet képzelni.


Verekedések miatt már került összetűzésbe a rendőrökkel, de mostanság nem igen verekszik, mert az unokaöcsém 5 éves, és mindig azt mondja,hogy nem akar börtönbe kerülni a gyerek miatt, inkább csak ordibál az emberekkel ha valami nézeteltérés van, de nála már az is haladás,hogy nem megy nekik.(persze mindig elmondja,hogy szétütötte volna az illetőt csak nem ér neki annyit)


Legutóbb mikor velük voltam (a sógorom,a nővérem és az unokaöcsém) sétáltunk a városban, szembe jött velük két "suttyó" talán bedrogozott,talán csak ittas fiatal.

Már messziről néztek és amikor közelebb értek elkezdtek cuppogni a nővéremnek, meg volt valami ostoba beszólás is, de semmi komolyan vehető.

Erre a sógorom rögtön támadólag ütésre emelt kézzel ugrott oda,hogy mit cuppogsz agyonverlek stb, és konkrétan szétkergette a két srácot.Nem tudom,hogyha azok nem futnak el akkor tényleg megütötte volna e őket, de számomra ez annyira túlreagálás volt,hogy nem is értettem.Szinte nekem volt gáz, hogy fenyegetőzve ordibált az utcán.


Amit meséltek,hogy pár éve Siófokon nyáron hasonló szituációban egy férfi azt mondta a nővéremnek,hogy megb****ná, erre a sógorom meg úgy állba vágta a fickót,hogy az hanyatt vágódott.


A nővérem meg szinte sosem szól rá, ha valakivel kakaskodik, és azt mondja,hogy örül neki,hogy megvédi őt.

Lehet hogy tényleg bennem van a hiba, de ez szerintetek megvédés?Mit tanul ebből gyerek, ha azt látja,hogy az apja kocsis módjára ordibál az emberekkel, esetleg lepofozza őket?


2018. jún. 6. 18:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki olyan ostoba, hogy úgy cuppog, meg szólogat be a nőnek, hogy mellete van a párja meg még a gyereke is, az simán megérdemli a tockost.
2018. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
79%

Ne keresse már mindenki azt, hogy miért szóltak be neki. "Ahh, biztos kellette magát" "Oh, szegény fiú, a csúnya lány érte el, hogy rátapadjon"


Nekem ilyeneket úgy szóltak be, hogy egy bő "mackópóló" és egy hosszú, fekete NEM feszülő, BŐ nadrág volt rajtam zárt cipővel, iskolatáskával, zéró sminkben.

És nem, nem viselkedtem kihívóan, annyit csináltam, hogy futottam a busz után, mert elkéstem.


Ne menjen mindig az áldozathibáztatás!!!

Pláne ha a kérdező EGYÉRTELMŰEN leírta, hogy nem ribizlisen öltözködik a nővére!!!

2018. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%

"Rohadtul fel bír húzni ez a "mit viselt, hogy beszóltak neki, mit csinált, hogy beszóltak neki" mentalitás. Egyrészt tökmindegy, mit visel, akkor SEM szólunk be másoknak (vagy vállaljuk, hogy a barátja állon ver). Másrészt meg nem igaz, hogy a külső miatt szólnak be, az ilyen tahók beszólnak akkor is, ha nagykabátban vagy.



Ész megáll, hogy 2018-ban még mindig ezzel a mentalitással kell küzdeni."


Egyszerűbb az áldozatot ri.bancozni mint tenni valamit az ilyen undormány faszik ellen... És tudjátok mit? A módszereivel nem értek egyet, de le a kalappal a kérdező sógora előtt hogy megvédi az asszonyát.


A töketlenebb férfiak egyből a nőt okolnák... hogy biztos "kiprovokálta" -értsd:lélegezni mert - a mocskos fellépést. Hát uraim, nagy újdonságot mondok: nem szól a nők minden rezdülése arról hogy a maguk farka álljon. Ezt csak az olyan barmok hiszik akik ész híján a fa.szuk után mennek.

2018. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
21%
Sok mocskos femináci takarodjatook !!!!!
2018. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha tényleg így szóltak be a nővérednek, akkor jogos kiosztani pár pofont. Így ne ugasson be egy útszéli proli az én feleségemnek se, mert a fogsorát legközelebb akkor fogja látni, ha megkapja a fényképet a trafipaxtól, ami bemérte.
2018. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon is igaza van, a sogorod ferfikent viselkedik. Ilyen helyzetekben ez a normalis reakcio.

Az a baj a mai ferfiakkal, hogy felnek eroszakosak lenni, mert az milyen mar, meg suttyosag meg stb. Holott norrmalis ferfi oszton megvedeni a csaladodat. Sot, kotelesseged ferfikent.

2022. dec. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!