Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám állandóan a súlyommal...

Apám állandóan a súlyommal "viccelődik", én vagyok a hibás, hogy kiakadtam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vékony, sose voltam az, azt szögezzük le, de próbálok érte tenni. Apám egésznap azt mondogatja, hogy nem szabadna többet ennem, most komolyan megettem ezt is?, vigyázzak nehogy leszakadjon az ágy, úgy nézek ki mint a vízilovak. Ez nem az első alkalom már, évek óta csinálja ezt, de most nagyon elegem lett. Elmondtam anyunak, sírtam, erre még ő van felháborodva, hogy jó, akkor be is fejezi velem innentől. Ez csak szerintem igazságtalan? Hogy én voltam évekig a rossz, a dagadék, és elviseltem, de egyszercsak eltört bennem is valami. Mit csináljak, hogy ne én legyek a szar?
2018. jún. 12. 22:30
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, annyit írtam, hogy sose voltam vékony, nem azt, hogy az ajtón se férek eb.
2018. jún. 13. 16:25
 32/35 anonim ***** válasza:
61%

Ha folyamatosan fogysz pufi, akkor mi a kérdés?

Mondd meg apádnak, hogy ne szekáljon mert heti 0,5 kg az ideális fogyás.

2018. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Drága "pufi" köszi az együttérzést, máris jobbsn érzem magam.
2018. jún. 13. 17:16
 34/35 anonim ***** válasza:
90%
Havi 1-2 kg teljesen jó. Igen, így türelmesebbnek kell lenni, de a bőrödnek lesz ideje visszahúzódni, és sokkal szebb lesz a végeredmény. Büszke lehetsz magadra minden nap, hogy csinálod. Az apád viselkedése kritikán aluli, és mindenki másé is, aki egy idegen embert ilyesmiért b..ogat, pedig nem ártottál nekik semmit. Nincs veled semmi baj, kérdező, csak így tovább!
2018. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha hirtelen fogynál, azzal még bajt is csinálhatnál magadnak. Füled kettő, atyád szövegelése egyiken be, másikon ki.

A lányát ne keverje össze a mittudomén, hol látott szexideáljával.

Mondd meg neki, hogy ha sokat idegesít, akkor belőled ez azt váltja ki, hogy többet eszel!


Az egészségedre ügyelj mindenekelőtt! Aztán pedig élj úgy, ahogy te érzed jól magad a bőrödben. Ha pár kilóval több, akkor úgy, a lényeg az egészség.

Atyádnak, anyádnak pedig --csupa figyelmességből-- készíts nékik tetsző fotóalbumot, naptárat hasonló képekből...oszt csak leszoknak a szívatásodról. Neked kell magaddal megbékülni, az egészséges egyensúlyt fenntartanod.


[link]

Mi a cél? Atyád szerint nem vagy elég gebe valami címlapfotóhoz? Vagy miért csesztet?

Szrd la a hőzöngését, nem kell, hogy egy testképzavaros, zörgő csontú félhullával több támolyogjon az utcán!

2018. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!