Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti tennétek megjegyzés...

Szülők! Ti tennétek megjegyzést, ha a gyereketeknek komolyabb túlsúllyal rendelkező párja lenne?

Figyelt kérdés

Akár fiú, akár lány.


A komolyabb túlsúly alatt minimum 20-30 kg feleslegre, de leginkább 100+ kilóra gondolok.



2018. jún. 13. 15:45
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
#9 Nem én nem mondtam, ilyet, csak példának írtam.
2018. jún. 13. 16:04
 12/38 A kérdező kommentje:

És akkor sem változna a véleményetek, ha tzdnátok, hogy ténylegesen vonzónak is tartja, a testét is?


Továbbá, ha nem is tesztek megjegyzést, de a gyereketek háta mögött kibeszélitek, vagy csak magatokban rosszaljátok.

2018. jún. 13. 16:08
 13/38 anonim ***** válasza:
86%
Hát én voltam nő létemre 102 kg, de azóta lefogytam 75-re. A párom is 105 kg, de egy gramm zsír nincs rajta, izomban hordja :D úgyhogy hagyjuk ezt a 100+ kategóriát...
2018. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
91%

"100+ kilóra gondolok"


Mi a helyzet egy két méteres emberrel? Annak azért annyira nem túlsúly az a pár kiló.

No meg egy kettőhuszas legyen 95 kiló, mert az anyós nem szereti a százkilós elhízottakat?

2018. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
96%
Mint mar irtam nem tennek megjegyzest se neki,se a lanynak/fiunak. Nem vagyok ilyen felszines.. Tehat a gyerekem is arra neveltem,ne legyen az. Bunkonak bunko vagyok neha,de ez nem igy nyilvanul meg egyaltalan. Semmi okom pont a sajat gyerekem romma alazni ilyen hulyesegekkel
2018. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Igaz, a 100+ kiló butaság volt, a lényeg, hogy túlsúlyos, és minimum 20-30 kg felesleg van rajta.
2018. jún. 13. 16:18
 17/38 anonim ***** válasza:
96%

Nem tennék megjegyzést. Ha a gyerekemnek nem tetszik, tegye szóvá ő (természetesen négyszemközt és kedvesen, hiszen úgy neveltem!). Ha viszont tetszik neki, az IS az ő dolga.

Ízlések és pofonok miatt nem kell vitatkozni...

2018. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
70%

Te most miért vagy ennek a megszállottja de komolyan? Igen igen értjük, van rajta 30 kg felesleg, dagadt. És akkor mi van?

"ha tudnátok, hogy ténylegesen vonzónak is tartja, a testét is?"

?!?!?! WTF? És akkor szintén...mi a búbánatos f*-- van akkor? Az a jó ha úgy szereti ahogy van. Nem tudom mit kötekedsz, leírták már hogy nem kell ebbe a szülőnek beleszólni. Még ha azt is mondja hogy jó nagy a hasa a Ferinek. Ja és? Én szeretem kövéren és soványan is, ennyi a válasz. Ja meg hogy a szülő ne szóljon bele. Le van zárva. Magába meg azt gondol amit akar, az kit érdekel. Azt senkinek sem lehet megtiltani hogy szabad gondolatai legyenek.

2018. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
92%

1. Megjegyzéseket - föleg olyanokat, amiket felhoztál példának - csak nagyon bunkó emberek eresztenek meg, én ilyet nem tennék sosem.


2. A gyerekem párkapcsolatához semmi közöm, nem nekem, hanem neki kell, hogy megfeleljen a párja. Ebböl következöleg nem szólok bele és nem teszek megjegyzéseket.


3. Ezen kívül ha valakivel együtt van, akkor feltehetöleg testileg is vonzódik hozzá, másként nem lennének egy pár. Az, hogy nekem nem vonzó, teljesen lényegtelen, mert nem nekem kell vele lenni.

2018. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
84%

Kivancsi lennek mar az indokra amiert ennyire firtatod:D


Szived szerint megmondanad a gyerekednek h dejo nagy debella a csajod/pasid?


Vagy a gyerek vagy es anyadek csesztetnek?

2018. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!