Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A ti környezetekben is vannak...

A ti környezetekben is vannak mérgező kamaszok, fiatal felnőttek?

Figyelt kérdés

Mifelénk egyre több ilyenről tudok.


Tudjátok, akiknek semmi nem jó, mindenért a szülőt okolják, tönkreteszik a szüleik középkorú éveit az állandó elégedetlenkedésükkel.


2018. jún. 14. 16:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem igazán ismerek ilyet. Egyébként az a gyerek amelyik elviselhetlen sem úgy született. A szülők, a környezet ezért mind felelősek szóval megint csak visszatérhetünk a mérgező szülőkhöz. Az, hogy pár kisgyerek itt rinyál persze nem jelenti, hogy ilyen szülei lennének, de vannak ott is nevelési problémák lássuk be.
2018. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%
én mérgező gyakori kérdések oldalt ismerek :))
2018. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Fogalmam sincs, nem vagyok kannibál :D
2018. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%
#8 és a szülők nevelik is azt a gyereket?
2018. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Ismerek, bár lassan 30 az a gyerek. Az anyja kidolgozta a belét konyhásként, hogy ő főiskolára mehessen, direkt mondta neki, hogy nem kell diákmunkáznia, csak tanuljon. Hát a kisasszony suli helyett mindenhol fetrengett, hol barátnőzött, hol fiúzott, szépen kivágták. De ezt otthon nem mondta el, továbbra is eltartatta magát. Aztán mikor már nem tudta tovább húzni a hazugságait, akkor teherbe ejtette magát az aktuális fiújával, aki persze hamar lelépett. Tehát még mindig a konyhásként dolgozó, immár ötvenéves anyja tartja el ezt a mérgező dögöt, aki életében egy napot nem töltött hasznosan. És természetesen a kisasszony szerint ő normális, de a “szemét anyja” tök szar körülményeket biztosít neki.
2018. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%

Már ne haragudj de nem mindegy neked hogy melyik “gyerek” “mérgező”?


Feltehetőleg nincs gyereked aminek meg nyilván oka van különben a sajátoddal foglalkoznál. Engem se érdekel hogy a többi velem egykorú melyik fesztiválon mennyi pénzt költ és mindezt milyen telefonnal örökítik meg hanem a saját kis életem javításával jobbá tételével vagyok elfoglalva és szerintem neked is ezt kene tenned !!!

2018. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, ennek a történetnek egészen van másik oldala is. Lehet, ha az anya ahelyett, hogy kidolgozza a belét, a kisasszonnyal tölt némi minőségi időt, mindketten jobban jártak volna. Másrészt nem mindenki akar főiskolára/ egyetemre járni.
2018. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
:-D :-D csak ilyenekrol tudok. Kamaszoknak hivjak oket...
2018. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azért jó lenne tudni mi számít elégedetlenségnek?


Lehet valaki elégedetlen azért is,mert nem kapja meg a legújabb telefont,vagy azért is,mert mondjuk olyan gyerekkora volt,hogy saját szobája sem volt és olcsó kínai ruhákban járatták a szülei még középiskolás életében is.


A gyerek lemondással jár,és egy életre szóló döntés.


Persze vannak extrém kivételek,de hidd el,hogy sok elégedetlen gyerek mögött van indok,és valamiért hibás a szülő.


Ismerek olyan szülőt is,aki egyedül nevelte fel a gyerekeit,elég szűkösen éltek,mert az apjuk egy alkesz,szar alak volt,aki minden nap más nőt vitt haza,és gyerektartást sosem fizetett miután elváltak.

Ezek a gyerekek nem az anyjukat hibáztatják,ő mindent megtett,amit lehetett.

Viszont mindig szeretetben éltek,ha problémájuk volt,akkor az anya mindent megtett értük.


Amúgy meg minden szülőnek arra kellene törekednie,hogy valamivel többet adjon a gyerekének,mint amit ő kapott.

Aki nem hajlandó áldozatot hozni,annak nem is való gyerek,és nem is kötelező gyereket vállalni.

Annak semmi értelme,hogy nyomorban,sanyargatásban éljenek.

2018. jún. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Figyelj, örülj neki, hogy a te szüeid normálisak.


Attól én is kiakadok, mikor a kamaszlány/fiú nyávog, de röhögök egyet vagy beoltom és kész, aztán majd a kommentemen fog vergődni.


Viszont nekem a mostohaanyám szó szerint tönkretette a fiatalságomat.

Az, hogy nem mehetek el buliba, egy dolog, leszartam, mert próbáltam minél kevesebb időt otthon lenni, hogy ne tudjon beszólni, kioktatni és megalázni.

Gyakorlatilag BÁRMIT csináltam, minden baj volt neki, és mindenre odaugatott valamit.


Jobb lett volna, ha inkább megüt, mert fájni az sem fáj jobban, de legalább apám hitt volna nekem, hogy bánt.


A sima hisztire legyintek, de mikor azt olvasom, hogy az anyja-apja a tök egészséges súlyán kattog (minek zabálsz, dagadt disznó, tehén..."), vagy épp mindenre oktalanul leostobázza ("tehetségtelen senki vagy, nem viszed semmire..."), bár meghaltál volna, csak a baj van veled, 18 évesen meg "mikor takarodsz már el?"... na, az más, mint a "nem mehetek ide-oda"-rinya.

2018. jún. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!