Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim vettek nekem egy...

A szüleim vettek nekem egy Iphone 7s-t. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és állítólag azért kaptam,mert már úgyse jó a régi telefonom (Samsung galaxy j1 2015,ami igaz is mert már telefonálni sem lehet vele) és megdolgoztam (a tanulással!!!!)érte.Szerintem nem.Alapból nem használom ki azt a több száz ezer forintot ami a telefon értéke.Megvették így már vissza se tudom utasítani.Attól is félek hogy elveszítem,összetöröm vagy éppen egy elkényeztetett p.csának fognak tartani,amint meglátják nálam.Plussz kollégista leszek és akármelyik szobatársam ellophatja,akkor ha zuhanyozni megyek például.És az a vicc,hogy mindenre a laptopomat használom inkább,mert az kényelmesebb és azon rajzolok/játszok/zenét hallgatok.Mit tegyek?

2018. jún. 15. 20:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%
nyugi kérdező, a sok alulképzett minden kérdést leszólnak :D
2018. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem kell, add nekem.
2018. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarsz jobbat kitalálni? A szobatársad hogy lopná el?
2018. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%
Álmodj királylány... :)
2018. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

A 6s már elég régi, nekem is olyan van, szóval nem akkora durranás.

Egyébként meg le lehet zárni jelkóddal és ujjlenyomattal is, ami miatt nincs értelme ellopni, mert nem feltörhető vagy törölhető.

Szerintem feleslegesen gyártassz magadnak problémát a semmiből, ha ennyire körülményes vagy, miért nem beszélted meg jó előre a szüleiddel mi fér bele és mi nem.

2018. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként meg, “mindenre a laptomomat használom”, tudod ki lehet ám próbálni új dolgokat is, és új szokásokat is ki lehet alakítani, próbáld ki, nem rossz dolog.

Mi lesz veled öreg korodra, ha már most képtelen vagy változtatni a berögzült dolgaidon?

2018. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
71%

A 6S nagyon régi darab már, azóta van 7, 8 és X is.

Egyáltalán nem olyan drága, nem többszáz ezer forint, max. 100 körül lehet, úgyhogy nem kell a hiszti, hogy milyen drága volt.

És annyira már nem is jó telefon, régi már sajnos.

2018. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
48%
Fel kéne függeszteni a gykt a nyàri szünetre....😕
2018. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
47%
De fura, a másik kérdés 100% ellentéte... de nem kamu ám :D
2018. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
28%
unatkozó tinisrác
2018. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!