Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim vettek nekem egy...

A szüleim vettek nekem egy Iphone 7s-t. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és állítólag azért kaptam,mert már úgyse jó a régi telefonom (Samsung galaxy j1 2015,ami igaz is mert már telefonálni sem lehet vele) és megdolgoztam (a tanulással!!!!)érte.Szerintem nem.Alapból nem használom ki azt a több száz ezer forintot ami a telefon értéke.Megvették így már vissza se tudom utasítani.Attól is félek hogy elveszítem,összetöröm vagy éppen egy elkényeztetett p.csának fognak tartani,amint meglátják nálam.Plussz kollégista leszek és akármelyik szobatársam ellophatja,akkor ha zuhanyozni megyek például.És az a vicc,hogy mindenre a laptopomat használom inkább,mert az kényelmesebb és azon rajzolok/játszok/zenét hallgatok.Mit tegyek?

2018. jún. 15. 20:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
42%

#17

Régi régi de egy iphone iphone is marad....van aki még mindig veszi a 6s-t! Nincs velük semmi baj!

2018. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
62%
Én most kaptam egy mustangot. Elég fszok anyamek,mert en egy egyszervut kertem. Most egy mustanggal mit kezdjek?! Arrol nem beszelve,hogy az aranycipom is egy szammal kisebb. Sz.r az elet.
2018. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
74%
*Egyszarvut. Le se tom mar irni,ugy osszetortem.
2018. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó ez k@va jó! Szét röhögtem magam rajtad. Én is így látom a helyzetet, de te nagyon jól megfogalmaztad.
2018. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
81%
Használd egészséggel! Ne fintorogj, gondolj arra, hogy neked vették szeretetből. Ha nincs rá szükséged akkor is. Remélem legalább megköszönted.
2018. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
70%
De jòt röhögtem :D Azt ìrja az egyik hozzàszòlàsra a kèrdező, hogy köszi az eladàs ötletet mèg meggondolom! Micsoda jò tanàcsot kapott, ez a gy.k. nèlkül eszèbe sem jutott volna, micsoda oldal ez, tele vilàgmegvàltó ötletekkel, tanàcsokkal :D Jajj ez a nyàri szünet mindig meghozza a gyümölcsèt ezen az oldalon...
2018. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!