Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim vettek nekem egy...

A szüleim vettek nekem egy Iphone 7s-t. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és állítólag azért kaptam,mert már úgyse jó a régi telefonom (Samsung galaxy j1 2015,ami igaz is mert már telefonálni sem lehet vele) és megdolgoztam (a tanulással!!!!)érte.Szerintem nem.Alapból nem használom ki azt a több száz ezer forintot ami a telefon értéke.Megvették így már vissza se tudom utasítani.Attól is félek hogy elveszítem,összetöröm vagy éppen egy elkényeztetett p.csának fognak tartani,amint meglátják nálam.Plussz kollégista leszek és akármelyik szobatársam ellophatja,akkor ha zuhanyozni megyek például.És az a vicc,hogy mindenre a laptopomat használom inkább,mert az kényelmesebb és azon rajzolok/játszok/zenét hallgatok.Mit tegyek?

2018. jún. 15. 20:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Ezt mondd el a szüleidnek is. Erre egy 40e Ft-os készülék is bőségesen elég lenne neked.
2018. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Nincs iPhone 7s, ezt eléggé benézted. Máskor nézz utána mit használsz a kamu kérdésedhez. :D
2018. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Tegnap laptop nem kell, ma ájfon 7. Mondjátok! Ti egymástól lesitek a kérdéseket, vagy ugyanaz az unatkozó liba vagy?

Ha kell, megkeresem, mire gondolok.

2018. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam iphone 6s-t vettek nekem.Az a legszomorúbb ebben,hogy sajna nem kamu és egy szülő tényleg vesz ennyiért egy telefont a semmire...
2018. jún. 15. 20:15
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se unatkozó liba se kamu.Van akinek laptop kell,van akinek telefon van akinek minden,de én senki kérdését nem koppintottam/kamuzok.Köszönöm.
2018. jún. 15. 20:17
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező

Kollégiumba is viszi a laptopot? Meg fürdeni és tanórákra?

A régi telefont meg lehetet volna nézetni!De most se késő!

Új telefonra:üvegfólia /tok

2018. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Ja, csak a rutinos válaszolók nem most jöttek ám le a falvédőről:


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Lehet lepontozni.

2018. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerűen nem értem az ilyen kérdéseket. Akkor se ha kamu, mire jó? Kedves kérdező, add el ha nincs rá szükséged - egy új telefon, ami ráadásul Iphone, hamar el fog kelni.
2018. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Andizsuzsi ***** válasza:
88%

ma 20:21


Látod karácsony óta hogy megszerette, azóta csak azt használja 😂

2018. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem én tettem fel azt a laptopos kérdést.Szomorú,hogy amint van kettő eset ami hasonló!! márris egy unatkozó liba a kérdező vagy kamu.Köszönöm szépen a hasznos és haszontalan válaszokat próbálom az eladás lehetőségét megbeszélni a szüleimmel.
2018. jún. 15. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!