Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők hibája ha a 14-16...

A szülők hibája ha a 14-16 éves lányuk idősebb ”férfiakkal” vannak együtt? 16/L

Figyelt kérdés
Mostanság annyit hallok meg látok is ilyeneket és ez egyszerűen undorító szerintem.

2018. jún. 26. 17:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem a szülők hibája. Én 16 évesen egy nálam 17 évnél idősebb férfival jöttem össze. A szüleim fél éven át próbáltak lebeszélni róla. Találkozni csak úgy találkozhattunk, ha tudták hova megyek vele, és mikor jövök haza. Aztán megismerték, akkor már nem tiltakoztak ellene, de apám szentül hitte, hogy ennek nem lesz jó vége. Most meg már együtt élünk, és a gyereket tervezzük. Szerintem a kor csak egy szám. Nagyon sok minden függ a lánytól és a férfitől is. Szerintem nem undorító csak nagyon fura, de ki tudja, hogy mi lesz az ilyen kapcsolatnak a vége.
2018. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, a kor csak egy szám, de csak akkor, ha a két fél valahol egyszinten van. Viszont sok olyan lány is van, akik naivak, manipulálhatóak és ezt sok férfinak sem nevezhető valamik kihasználják. Na ez viszont undorító.
2018. jún. 26. 18:20
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
#1: Ettől függetlenül ez még nem normális dolog.
2018. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%

1-es: ha a kor csak egy szám lenne, akkor a pedofília se lenne bűn...


Az mondjuk tényleg érdekes, hogy ennyi az apa/anyakomplexusos ember.

2018. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem a szülők hibája.

Én is úgy vagyok vele, ahogy az első írta, hogy a kor az egy szám csak. Nem feltétlen határozza meg a bölcsességet vagy az érettséget. Lehet valaki 16 évesen nagyon kislány, akár belsőre, akár külsőre és lehet valaki már igenis kész felnőtt. De 23 évesen is lehet valaki gyerek...

Értem, hogy furcsa, ha egy ennyi idős lány idősebb férfival van, főleg ha nem ismered őket és nem tudod pontosan hány évesek, csak tippelni tudsz. Tény, hogy vannak olyan kapcsolatok ezek között, amelyek nem hosszú távúak vagy az idősebb férfi tényleg csak azt akarja. Emellett vannak olyan kapcsolatok nagy korkülönbségek, amelyek igenis működnek és hosszú távúak is lehetnek. Ismerek egy lányt, alig volt 16 éves amikor összejött a 23 éves barátjával, nagyon jól megvannak, másfél éve. De hogy mondjak egy másik példát, ott vannak Szandiék (énekesnő). Pontosan nem tudom, ő hány éves volt, amikor megismerkedett a férjével, de azt hiszem pont 16. Szandi most 41 éves, a férje 57, van 3 gyerekük, házasok már egy jó ideje és boldogan élnek.

Engem nem zavar a korkülönbség, szerintem maximum 20 év belefér.

Azt én sem tartom jónak, amikor pl a nő 20 éves, a férfi 60.

Ja és aki azt írja, hogy pedofil: pedofil az, aki gyerekekre, fejletlen gyerekekre hajt. Egy tinédzser lány nem fejletlen. És 14 éves kortól már létesíthet akár szexuális kapcsolatot is nagykorúval.

2018. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

5-ös vagyok, elfelejtettem leírni, hogyha szülőként látnám, hogy az idősebb férfi rossz hatással van a lányomra, akkor próbálnám lebeszélni róla, de tiltani úgysem tudnám.

Ha bejelentené a lányom, hogy idősebb fiúval van, nem tiltanám el egyből, először beszélgetnék vele és meg akarnám ismerni a fiút. Ha látom, hogy szeretik egymást, a fiú megbízható és rendes, jól megvannak, akkor nem lenne ellene kifogásom.

2018. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%

Hihetetlen mennyien nem tudnak szöveget értelmezni :D

leírom újból: ha a kor csak egy szám lenne, akkor a pedofília nem lenne bűn. hiszen az 5 és a 25 is csak egy szám. A ti állításotok alapján persze.

2018. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

Ez kivételesen nem hinném, hogy a szülők hibája...

Nem voltak túl jó családi körülményeim, apám gyakorlatilag nem is volt (biológiailag igen, de ténylegesen sose, most is egy gyerek szintjén tengődik), ennek ellenére sose tudtam elképzelni, hogy lényegesen idősebb pasim legyen. 14 voltam, mikor összejöttem a volt élettársammal, aki akkor 18 volt (10 évig voltam vele). Utána a többséggel +/-1 év különbség, a párom meg 3 és fél évvel fiatalabb nálam, és a mai napig irtózom az idősebb pasasoktól, pedig már nem vagyok tini.

2018. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

#7 Te meg azt nem fogod fel, hogy 14 év felett gondolja mindenki, hogy a kor csak egy szám. És az hogy egy 28 éves együtt van egy 14-16 évessel, nem lesz pedofília.

A pedofília fogalma az, hogy a 12 illetve annál fiatalabb korú, szexuális éretlen kislányokhoz/kisfiúkhoz való vonzódást jelenti.

Amúgy meg kérdező, azért van sok lány idősebb pasival, mert úgy érzi a mai fiatal srácokra, hogy éretlenek, gyerekek és azt se tudják mit akarnak az élettől.

Ezért semmilyen inspiráció nincs bennük, hogy az ilyenekkel legyenek együtt.

2018. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
4%

"mert úgy érzi a mai fiatal srácokra, hogy éretlenek, gyerekek és azt se tudják mit akarnak az élettől."


O, mert egy 16 leanyka talan erett felnott? Lol

2018. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!