Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők hibája ha a 14-16...

A szülők hibája ha a 14-16 éves lányuk idősebb ”férfiakkal” vannak együtt? 16/L

Figyelt kérdés
Mostanság annyit hallok meg látok is ilyeneket és ez egyszerűen undorító szerintem.

2018. jún. 26. 17:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem minden 16 éves lány érett, de igen is vannak olyanok akik érettebbek egy 25 évestől is.
2018. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
#7. A pedofíliát ne tegyük már ide!!! Azért nagyon nem mindegy, hogy egy 30-as pasi egy 17 éves lánnyal szexel (aki testileg már érett rá) vagy egy 5 évessel! 14 éves kor felett saját beleegyezéssel bárki azzal közösül, akivel akar, de egy 5 éves azt sem tudja hogy mi az a szex!
2018. jún. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Mindig ez a beleegyezési korhatár... Annyira unalmas már!

”14 évtől legális!!!”

Igen? Én úgy ahogy van emelném 16-ra. 16 évesen az ember már azért elég érett a szexhez szerintem, de egy 14 éves... Legyen akármilyen érett is testileg meg agyilag, a szexre akkor sem érett.

16 évesen ha a koránál érettebb a lány és van egy olyan 30 év körüli pali, aki agyilag 20 éves, hát legyen. Kb. ugyanolyan, mint ha egy olyan 20 évessel jönne össze a lány, aki nem csak korban, de agyilag is 20. Max. a kinézet ami más meg talán a tapasztalatai a szexben a férfias kinézete miatt. Na, de 14... Ő max. agyilag lehet érett, de lelkileg nem. Úgyhogy kedves privát üzenő, le lehet állni a 14 évesekkel járogatással + szexeléssel, mert undorító dolog ám.


A többiek válaszát köszönöm!

2018. jún. 27. 08:24
 14/27 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen egyetértek veled kérdező, szerintem is undorító a nagy korkülönbség, főleg ebben a korban. De imádom, ha valaki úgy állítja be, hogy teljesen oké, hogy egy 16 éves tini egy 30 évessel van együtt.
2018. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%

#14-es: hagyjad már magad ember :), mert az miben lenne másabb ha a saját korosztálya dugdossa? :D

Amúgy meg igen, 30 vagyok, de agyilag max 20. Simán lennék és voltam is 16 évessel. Tudod mit, nem szégyellem.

Lehet nem mindenki olyan mint én, de nekem megérné kivárni azt az időt, hogy akit szeretek, egy nap vele lehessek. Összeköthessük az életünket.

Egy vele egy idős javarészt meg csak dugni akar tényleg.

Főleg elnézve a mai fiatalokat: azt hiszik, hogy olyan menők, hogy minden csaj issza a szavukat. Nem egy ilyent ismertem már.

Együtt voltam 5 éve már egy lánnyal, akivel egy évig voltunk együtt, hivatalosan 4 éve dobott ki.

Az osztálytárnője, aki akkor volt 17, (én 26), oda álltam elé és megmondtam neki kerek perec, hogy leakarom fektetni (megjegyzem, szakítása után exemnek depresszióba estem és nagyon nem érdekelt semmi).

Beleegyezett a csaj, de viszont volt egy pasija (olyan akiről írtam is).

Mondjuk a csaj se volt százas, volt egy pasija, de úgy volt mellette a másik. A srác haverom volt, én mondtam el szerencsétlennek, hogy csalja a csaja.

Meg a srácnak is megmondtam, hogy ne hari, de a csajt megakarom dugni.

Nem érdekelte túlzottan azok után, hogy megtudta, hogy csalja.

Na mindegy, le voltam koccoltatva..

Aztán kb egy hónap után, a srác akivel együtt volt végül, rám írt facen, hogy már nincsenek együtt és ha akarom, akkor keressem meg.

Lényegében úgy is tettem és meg is lett az eredménye.

DE!!! Igen is van olyan akiért tűzbe mennék, ha tudnám, hogy viszont szeret és nem csak egy lukat ér, hanem van agya is. És normális.

Most is volt, bár sajnos csak 9 hónapig tartott végül.

Megvallom.. én basztam el. Túl sokat lógtunk egymás nyakán skypon és idővel ez túl sok vitát szült.

Bár igazából csak két dolog volt ami nagyon zavart.

Szerintem, legalább is felnőtt fejjel meg lehet volna normálisan beszélni, csak a lány nem nyitotta ki a száját, hogy valami gondja van; én nem vettem észre, ő meg végül ejtett.

Amikor a végén beismerte, hogy hibás volt ő is, és túl reagálta, akkor már nem akarta helyrehozni.

Mai napig hiányolom, de nem kellene vissza azt hiszem.

Szóval itt csak annyit akartam mondani, hogy felnőttként jobban eltudom képzelni egy fiatalabbal a kapcsolatot, mint egy velem egykorúval.

Addig amíg én tényleg nem csalnám meg a másikat, addig a saját korosztálya sokkal hamarabb fogja megtenni, azzal a címszóval, hogy baz+ én még élni akarok.

2018. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
63%
Valaki nem tud eladó lucfenyőt ?
2018. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
Attól függetlenül, hogy leírtam, hogy 14 a hivatalos korhatár a beleegyezéshez, nem azt mondtam, hogy ezt én jónak tartom. Sőt, rossz dolognak tartom, hogy egyre korábban szexelnek a kamaszok, azt is ellenzem, hogy egy 13-14-15 éves kiskorúval feküdjön le. Szerintem is 16-17 az a kor, amikor már el lehet fogadni, hogy valaki szexuális életet él, alatta nem, akármennyire is érett az illető.
2018. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
#15: Fejezd már be,nem mindenki van a te szinteden...
2018. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#16

Az a baj, nincs szezonja, így nem nagyon... 😂

2018. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Rossz családom volt gyerekként..vagyis családnak nem nevezhető.15 voltam amikor anyámnak bemutattam a 35 körüli párom.Semmit nem mondott..nem tiltott meg biztatott is.Csak egy kis szeretetre,torodesre lett volna szuksegem.Amit ezek a férfiak megadtak.És kihasznaltak.
2018. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!