Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ha egy gyerek...

Szerintetek ha egy gyerek szereti az apját, akkor az az ember jó apa?

Figyelt kérdés

A páromnak vannak hibái, amikről tud és próbál tenni ellenük, látható is sok javulás (érdekes családban nőtt fel), de mégsem tökéletes (ha egyáltalán van ilyen) és valószínű nem is lesz soha az.

A fiúnk viszont imádja, akkor csak nem annyira rossz, nem?

Sokat elmélkedek ezen.

Nem csak, úgy elvan vele, mint mondjuk a mamájával, hanem kifejezetten ragaszkodik hozzá.


2018. júl. 2. 20:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%

"vannak hibái"

Ugye tudod, hogy mindenkinek vannak hibái? Te sem vagy szent, főleg ha ilyen kérdéseket fel tudsz tenni a párodról.

A gyereketek imádja, és akkor is szeretné hidd el ha s**r ember lenne. Nem ez a lényeg.

2018. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%

Persze hogy jó apa, és a gyereknek nagyon kell a jó anya és a jó apa.

" de mégsem tökéletes" - az ember nem tökéletes. Te magadat annak tartod? Azon elmélkedj, hogy TE hogy tudsz egyre jobb lenni,. és hogy tudod minden helyzetben megtalálni, mi a jó.

2018. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Jajj, igen ez így elég hülyén jött ki, persze nyilván vannak nekem is, dehogy vagyok tökéletes!

Inkább arra gondoltam, hogy vannak olyan dolgai, amivel kiveri a biztosítékot :D

2018. júl. 2. 20:21
 4/37 anonim ***** válasza:
68%
Nálad is lehet a hiba, a biztosítékban. De a kisgyerek az apjában a "felettes ént " látja - ez egyszerűen az istenség. Fel akar nőni hozzá.
2018. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 szántóvető ***** válasza:
66%
ez milyen primitív kérdés?mit lát a gyerek az apjából ill a viselt dolgaiból?semmit.te vagy a gyerek ugye?márcsak a kérdésből kifolyólag gondolom.
2018. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Én egy anya vagyok, és van egy 4 éves fiunk a párommal.

Főként a rokonok mondják, akiknek ugye szuper férjük van, hogy szegény gyerekemnek milyen apja van. Innen jött az elbizonytalanodás, de egyébként én is úgy gondolom, hogy a legfontosabb, hogy szeressék egymást.

Végülis nem megbocsáthatatlan " bűnei" vannak.

2018. júl. 2. 20:31
 7/37 anonim ***** válasza:
87%

"akiknek ugye szuper férjük van" - legalább is úgy látszik.

"hogy szegény gyerekemnek milyen apja van" -elmennek a francba ezzel a szöveggel,de gyorsan

2018. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkinek vannak hibái. Az apa csak a gyerek szemében kell, hogy jó apa legyen. Nem kell és nem szabad mindenkinek megfelelni.
2018. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy a gyerek szereti, sajnos önmagában nem garancia arra, hogy jó apa.

Minden kisgyerek szereti a szüleit (nagyon kevés kivételtől eltekintve), és a végsőkig lojális hozzájuk. Még azok is, akiket vernek vagy szexuálisan molesztálnak.


Például én is szerettem az apám, sőt, példaképem volt, és ahogy egyre idősebb lettem, csak akkor jöttem rá, valójában milyen gáz dolgi is voltak, olyanok, amiket én soha nem csinálnék a gyerekemmel.

Szóval, mivel a fiad értelemszerűen elfogult az apjával szemben, ezért neked kell tudnod felnőttként, objektíven szemlélve, hogy jó apa-e.

2018. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

"Főként a rokonok mondják, akiknek ugye szuper férjük van, hogy szegény gyerekemnek milyen apja van. Innen jött az elbizonytalanodás"


Tehát a rokonok nyíltan fikázzák a párodat és te ahelyett, hogy megvédenéd, "elbizonytalanodsz"??!

Bocs, de te pont ugyanolyan hülye nő vagy, mint a rokonságod!!

2018. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!