Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ha egy gyerek...

Szerintetek ha egy gyerek szereti az apját, akkor az az ember jó apa?

Figyelt kérdés

A páromnak vannak hibái, amikről tud és próbál tenni ellenük, látható is sok javulás (érdekes családban nőtt fel), de mégsem tökéletes (ha egyáltalán van ilyen) és valószínű nem is lesz soha az.

A fiúnk viszont imádja, akkor csak nem annyira rossz, nem?

Sokat elmélkedek ezen.

Nem csak, úgy elvan vele, mint mondjuk a mamájával, hanem kifejezetten ragaszkodik hozzá.


2018. júl. 2. 20:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

13:10

"Lányom (előző kapcsolatomból van) odavan az apjáért, pedig az ember kb csak úgy van, mint 1 db $zar"


Finom egy nő lehetsz, ha így beszélsz a lányod apjáról, azaz a volt szerelmedről/férjedről, hogy "1 db $zar".

Amúgy ha a férjed -szerinted- neve "$zar", akkor ugye ebből az következik, hogy te meg a "$zarNÉ" vagy!!

2018. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

#31 szerencsére nem voltunk házasok, bár ez mellékes, kirészleteztem utána.

De egyébként félreérthető voltam ezek szerint. "Csak úgy van, MINT 1 db $zar" = Nincs önálló véleménye, akarata, nem csinál semmit, csak amit mondanak neki, gyerek kérdez tőle valamit, válasz "Kérdezd a..." (feleségét).


De mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja.

(Nem konferencián vagyunk, hogy finomkodjak a kifejezésekkel.)

2018. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
30-as, nem kell féltékenynek lennem, mert velem is jókat szórakozik a gyerek és karót nyelt sem vagyok, de nem fogok neki a fingásról énekelni, mint apa!
2018. júl. 5. 07:24
 34/37 anonim ***** válasza:
48%
Na jó, ez is kiderült. Ilyen piti dolog miatt ne lenne jó apa, hogy elénekelt egy dalt a pukizásról?...
2018. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Azért azt se mondd, hogy ez tök normális dolog, ha az lenne akkor az ovodákban is ilyet tanítanának nem a süss fel napot :D és ő mindig ilyeneket játszik vele, csak ilyet vagy felnőtt tevékenységbe vonja bele pl szerelés (ez mondjuk nem baj, de az sem egy klasszikus gyerekjáték)
2018. júl. 5. 12:55
 36/37 anonim ***** válasza:
48%
Nem azt mondtam én sem, hogy ez olyan cukika, de hát istenem, egy ilyen dalocska... és emiatt MEGFORDULT A FEJEDBEN, HOGY ROSSZ APA...
2018. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
45%
nincs itt semmi baj, kérdező. A szerelésbe bevonja az meg szuper!! Igazi jóbarátok. Nyugi, ez a legjobb.
2018. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!