Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim fel akarnak jelenteni...

Szüleim fel akarnak jelenteni minket fű miatt, hogy beszéljem le őket róla?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kis házibuli volt egyik haveromnál, minden okésan indult, majd elővették a füves cigiket és mivel trottyrészegek voltunk, ezért szívtunk egy adagot. Amikor hazaértem hajnalba, szüleim érezték rajtam a fű szagot és látták, hogy nem csak részeg de be is vagyok állva mint a gerely. Ma reggel kifaggattak, és elkönyveltek egy drogos állatnak, akit most ki is akarnak majd otthonról dobni, vagy detoxikálóba vinni, még átgondolják (pedig csak kipróbáltam, többet nem fogok, de ezt ők nem akarják elhinni) Viszont ami biztos, hogy ma délután ezt bejelentik a rendőrségen. Nem akarom, hogy bárki is bajba kerüljön az üggyel. Azt hiszik, a fű halálos drog, mert ők ezt olvasták az internetről és ezt mondták neki az orvos ismerőseik. Nem akarják elhinni azokat, amiket én mondok, merthogy én egy drogos 18 éves senkiházi lettem a szemükben, az alkoholt még elviselik, de ez túl sok volt nekik, és ha ezért dutyit érdemlünk, akkor sajnos be kell mennünk szerintük.... És gratulálnak, hogy elrontottam az életemet.... Mit tegyel emberek? :'(

2018. júl. 8. 12:29
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
25%
Igaza van a szüleidnek,így kezdődik minden. Bár a feljelentés túlzásnak tartom a saját fiuk ellen..
2018. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
29%
Hát okosabb gondolat lett volna nemet mondani a haverjaidnak szerintem. Lehet kevesebbet érnél most a szemükben, de legalább nem lennétek slamasztikában. Ha ilyen erős az elhatározásuk, akkor biztos elmennek a rendőrségre és megpróbálnak valamit intézkedni, az más kérdés hogyan fogják ezt bebizonyítani, hogy füveztetek.
2018. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
29%

Minden drogos igy vagy hasonlóan kezdi. Aztán folytatódik keményebben. a pénzt pedig megszerzik rá minden áron.

Igaza van a szüleidnek ha kivágnak otthonról.

2018. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Igen, csak mivel rajtam kívül mindenki be volt már állva, én meg csak vizipipáztam, amiről később kiderült, hogy abba is raktak füvet. Így tehát mondhatni véletlen kerültem bele, aztán beállva már jóízűen szívtam tovább.... amúgy lehetséges, hogy nem tudnak bizonyítani, mert szerintem elfogyott
2018. júl. 8. 12:37
 5/51 A kérdező kommentje:
De 3-as én nem akarom továbbfolytatni :D Vannak kivételek és én szerencsére abba a kategóriában vagyok.
2018. júl. 8. 12:38
 6/51 anonim ***** válasza:
81%
nagyon gyorsan kijózanodtál...
2018. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Másnapos vagyok mint állat, mindenem fáj jelenleg, amúgy 2-kor már aludtam szóval 10 óra alvás után "józanodtam ki"
2018. júl. 8. 12:42
 8/51 anonim ***** válasza:
81%
hajnalban értél haza, de kettőkor aludtál... ügyes.
2018. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Nekem a hajnal éjféltől 4-ig tart :D sźoval hajnali 1 is hajnal.
2018. júl. 8. 12:48
 10/51 szántóvető ***** válasza:
50%
semmit,tagadsz mindent és kész.majd elmondod hogy a szüleid ki akarnak tenni otthonról és ezért találnak ki mindenféle dolgot.bizonyítani úgysem tudnak semmit.
2018. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!