Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim fel akarnak jelenteni...

Szüleim fel akarnak jelenteni minket fű miatt, hogy beszéljem le őket róla?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kis házibuli volt egyik haveromnál, minden okésan indult, majd elővették a füves cigiket és mivel trottyrészegek voltunk, ezért szívtunk egy adagot. Amikor hazaértem hajnalba, szüleim érezték rajtam a fű szagot és látták, hogy nem csak részeg de be is vagyok állva mint a gerely. Ma reggel kifaggattak, és elkönyveltek egy drogos állatnak, akit most ki is akarnak majd otthonról dobni, vagy detoxikálóba vinni, még átgondolják (pedig csak kipróbáltam, többet nem fogok, de ezt ők nem akarják elhinni) Viszont ami biztos, hogy ma délután ezt bejelentik a rendőrségen. Nem akarom, hogy bárki is bajba kerüljön az üggyel. Azt hiszik, a fű halálos drog, mert ők ezt olvasták az internetről és ezt mondták neki az orvos ismerőseik. Nem akarják elhinni azokat, amiket én mondok, merthogy én egy drogos 18 éves senkiházi lettem a szemükben, az alkoholt még elviselik, de ez túl sok volt nekik, és ha ezért dutyit érdemlünk, akkor sajnos be kell mennünk szerintük.... És gratulálnak, hogy elrontottam az életemet.... Mit tegyel emberek? :'(

2018. júl. 8. 12:29
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
79%

Más a törvény, és más a rendőri gyakorlat.

Üdv a felnőttek világában!

Senki nem megy börtönbe füvezésért, elterelő beszélgetés van, már ha egyáltalán odáig eljut az ügy. De ritka nagyon barom az, aki olyanért feljelenti a SAJÁT gyerekét, ami 1000 km-rel arrébb tök legális.

Legközelebb mi lesz, feljelentik mert prostinál volt? Vagy mert letorrentezett egy filmet? Vagy mert az utcán hazafelé megivott egy sört?

Ne legyünk már ilyen szánalmasok!

2018. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
41%

De komolyan, nekem a fél osztályom cigizett és ivott 18 év alattiként, ráadásul egy halom játékot és filmet letorrenteztek?

Őket is mind fel kellett volna jelenteniük a saját szüleiknek?

2018. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
40%
#42 ne írj baromságokat, a fél osztáloyd nem sértett törvényt, még a torrentezők sem.
2018. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
90%
De ugyanis utána értelemszerűen seedelték is, ami illegális, Németországban ezért is simán börtön is járhat.
2018. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
29%

Mivel illegális, így persze, hogy feljelenteném.


Ez van, minden füves haverokkal kezdi, aztán már az általános suliban is terít idővel.

2018. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%
A seed nem illegális nálunk. Németország meg senkit nem érdekel.
2018. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
94%

Kamu, ha valaki már eleve betekert "cigiket" vesz elő, és azt toljátok el, akkor szimpla cigiszagotok lesz, illetve vízipipától még az se.

Egy hajnalban tajtékrészeg emberen meg nem igazán lehet észrevenni, hogy pluszban még be is van állva.


Mindegy, szép mese. Bizonyíték lesz, ha nagyon akarják, vérből és vizeletből is kimutatható a THC.

Mellesleg egyszer skippelheted a börit, és mehetsz elvonóra helyette.

2018. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
88%

Utolsó: De...deee deee halálra iszod magad is le lehet vágni,hogy be vagy még mellé állva is:D

Jogosan vagy beszarva kérdező hasonlóban voltam elvittek vérvétel vizelet vétel mindent meg csináltak...1napot az előzetesben töltöttem :D+1év felfüggesztett

2018. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
83%

#48

Hidd el, tudom miről van szó, volt egy időszakom mikor előfordult, hogy hasonlóan sikerült hazaesnem. Soha nem gyanított semmit senki a családból (pedig már a gyanú is elég lett volna, hogy helyben letépjék a fejemet)

Ha kicsit tudod moderálni magad, akkor nem gáz.

Hülyén viselkedsz? Hát piáltál.

Vörös a szemed? Kinek nem vörös a szeme buli után, hajnalban?

Hacsak nem Zacher doktor úr a kérdező apukája, akkor nem hiszem, hogy hajnalban az ágyból kikelve ilyen alaposan tudnák diagnosztizálni a hazaérkező bepiált csemetét.

2018. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
39%
Kérdező! Mi lett végül?
2018. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!