Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim fel akarnak jelenteni...

Szüleim fel akarnak jelenteni minket fű miatt, hogy beszéljem le őket róla?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kis házibuli volt egyik haveromnál, minden okésan indult, majd elővették a füves cigiket és mivel trottyrészegek voltunk, ezért szívtunk egy adagot. Amikor hazaértem hajnalba, szüleim érezték rajtam a fű szagot és látták, hogy nem csak részeg de be is vagyok állva mint a gerely. Ma reggel kifaggattak, és elkönyveltek egy drogos állatnak, akit most ki is akarnak majd otthonról dobni, vagy detoxikálóba vinni, még átgondolják (pedig csak kipróbáltam, többet nem fogok, de ezt ők nem akarják elhinni) Viszont ami biztos, hogy ma délután ezt bejelentik a rendőrségen. Nem akarom, hogy bárki is bajba kerüljön az üggyel. Azt hiszik, a fű halálos drog, mert ők ezt olvasták az internetről és ezt mondták neki az orvos ismerőseik. Nem akarják elhinni azokat, amiket én mondok, merthogy én egy drogos 18 éves senkiházi lettem a szemükben, az alkoholt még elviselik, de ez túl sok volt nekik, és ha ezért dutyit érdemlünk, akkor sajnos be kell mennünk szerintük.... És gratulálnak, hogy elrontottam az életemet.... Mit tegyel emberek? :'(

2018. júl. 8. 12:29
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
38%
Hat aki soha nem hasznalt drogot..nem nezi a pupillakat...es raadasul a voros szem lehet mondani hogy cigifusttol vagy sak faradt...
2018. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egy füvezestol nem dől össze a világ. A sok álszent meg akik itt írogatnak gondoljak már végig hogy a saját gyereküket is feljelentenék e kidobnák e stb csak mert a haverokkal füvezett.
2018. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
67%

Tessék, 2015-ös történet:

[link]


Fogyasztüként választhatsz egy 6 hónapos "tanácsadást", ami nem jár priusszal. Nem kell betojni, ennyivel még nem tetted tönkre az életedet. A szüleid majd lenyugszanak.

2018. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
79%
nem helyeslem mert több haveromnak is ettől ment tönkre az élete és mind így kezdte ,de ha anyám ilyen hülyeség miatt feljelentene bizisten azt mondanám hogy az ö szekrényükben találtam
2018. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 qkker1 ***** válasza:
66%

"dolgot.bizonyítani úgysem tudnak semmit."


Vizeletben, vérben napokig kimutatható a THC!

2018. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
24%

nem helyeslem mert több haveromnak is ettől ment tönkre az élete és mind így kezdte ,de ha anyám ilyen hülyeség miatt feljelentene bizisten azt mondanám hogy az ö szekrényükben találtam



Oké, én meg elképzelem amint 18 évesen végzettség nélkül eltartod magad:-D mert hogy egy ilyen után repülnél otthonról, sőt ki is tagadnálak.

2018. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
86%
nem kéne ki rúgni otthonról magamtól elmennék ilyen szülőktől
2018. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
22%
Te orvos vagy? Nem? Hát persze hogy nem neked hisznek. Én is világgá zavarnálak, rühellem a drogosokat.
2018. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
74%

A GYK Univerzumban valóban kiröhögik a zsaruk a szüleidet, de a való életben nem.

Itt van a vonatkozó jogszabály:

Kábítószer birtoklása

178. § (1) Aki kábítószert termeszt, előállít, megszerez, tart, az ország területére behoz, onnan kivisz, vagy azon átszállít, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) A büntetés


a) két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha


aa) üzletszerűen,


ab) bűnszövetségben,


ac) hivatalos vagy közfeladatot ellátó személyként, e minőséget felhasználva,


b) öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha jelentős mennyiségű kábítószerre,


c) öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztés, ha különösen jelentős mennyiségű kábítószerre


követik el a bűncselekményt.


(3) Az (1)-(2) bekezdés szerint büntetendő, aki az ott meghatározott bűncselekmény elkövetéséhez anyagi eszközöket szolgáltat.


(4) Aki az (1)-(2) bekezdésben meghatározott bűncselekmény elkövetésére irányuló előkészületet követ el, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(5) Ha a bűncselekményt csekély mennyiségű kábítószerre követik el, a büntetés


a) az (1) bekezdésben meghatározott esetben vétség miatt két évig,


b) a (2) bekezdés aa) és ac) pontjában meghatározott esetben három évig


terjedő szabadságvesztés.


(6) Aki kábítószert fogyaszt, illetve csekély mennyiségű kábítószert fogyasztás céljából megszerez vagy tart, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Igen életszerű az itt írogató 10 éves pistikék körében, hogy kiröhögik a zsaruk azt, aki letöltendő szabadságvesztéssel fenyegetett bűncselekmény miatt tesz feljelentést.

Szánalmasak vagytok.

2018. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
24%
Semmi nem lesz Ba parazz.személyesen ismerek olyat akinek 5 növényt volt otthon.szomszédok jelentették kimentek a rendőrei lefoglaltak mindent bevitték a srácot,kihallgatták,aztán ki is engedték..azóta sincs börtönben,osszefutottunk többször is a sparban.Büntetlen eloelettel,jo családi háttérrel semmit nem kapsz.Béke 😃
2018. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!