Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim fel akarnak jelenteni...

Szüleim fel akarnak jelenteni minket fű miatt, hogy beszéljem le őket róla?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kis házibuli volt egyik haveromnál, minden okésan indult, majd elővették a füves cigiket és mivel trottyrészegek voltunk, ezért szívtunk egy adagot. Amikor hazaértem hajnalba, szüleim érezték rajtam a fű szagot és látták, hogy nem csak részeg de be is vagyok állva mint a gerely. Ma reggel kifaggattak, és elkönyveltek egy drogos állatnak, akit most ki is akarnak majd otthonról dobni, vagy detoxikálóba vinni, még átgondolják (pedig csak kipróbáltam, többet nem fogok, de ezt ők nem akarják elhinni) Viszont ami biztos, hogy ma délután ezt bejelentik a rendőrségen. Nem akarom, hogy bárki is bajba kerüljön az üggyel. Azt hiszik, a fű halálos drog, mert ők ezt olvasták az internetről és ezt mondták neki az orvos ismerőseik. Nem akarják elhinni azokat, amiket én mondok, merthogy én egy drogos 18 éves senkiházi lettem a szemükben, az alkoholt még elviselik, de ez túl sok volt nekik, és ha ezért dutyit érdemlünk, akkor sajnos be kell mennünk szerintük.... És gratulálnak, hogy elrontottam az életemet.... Mit tegyel emberek? :'(

2018. júl. 8. 12:29
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
64%

Szüleidet ki fogják röhögni a rendőrségen, megjegyzem jogosan, ugyanis van elég valódi bűntény ebben az országban, nem fognak azzal foglalkozni, hogy egy 18 éves felnőtt egyszer füvezett. Hacsak nem terjesztetted vagy nem volt nálad nagyobb mennyiség, akkor nagyon maximum 8-10 alkalommal el kell járni egy pszichológushoz, aki megpróbál majd rábeszélni hogy az élet problémáira nem a fű és a drogok a megoldás. Nem rossz dolog az, legalább járhatsz ingyen pszichológushoz pár alkalommal.

Szüleid valószínűleg jószándékú, de szűklátókörű és korlátolt emberek. Ne legyél rájuk dühös, őket csak megvezette a média, fogalmuk sincs mi az a fű, mik a hatásai, mennyire addiktív, ki se próbálták soha, csak próbálnak okosnak tűnni és féltenek.

2018. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
89%
És ők honnan tudják, hogy milyen a fű szaga? XD
2018. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
51%

ebbe nehéz okosnak lenni, egy vérvétel és megmondják menyit szívtál, és ott magyarázkodhatnál az orvos szakértőnek, hogy te csak passzívan...

ha tudom, hogy olyan a társaság akkor oda se megyek bulizni

örülj, hogy nem lett bajotok, multkor egyik csaj így vitték kórházba, alkoholra szívott egy vicces cigit és fél óra alatt kidőlt, 2 napig tartották bent a kórházba


szüleidnek szerintem meg ne okoskodj, kérj bocsánatot, többet ilyen nem lesz stb

ha pofázol azzal csak őket fogod idegesíteni

ők is tudják, hogy a fű egy tipikus kapu drog, elmondhatod nekik, hogy mi történt

hogy nem tudtad, hogy füves a vizipipa, te nem akartál szívni, egyáltalán nem vonz ez a világ, többet nem mész velük sehova

ha hazudozol csak rosszabb lesz, előbb utóbb kiderül

2018. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
75%
A rendőrséget nem az érdekli hogy 1-2 suttyó elszív 1-2 cigit,hanem az inkább,hogy honnan szerezték,az érdekesebb téma számukra :)
2018. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
36%

Miért röhögnék ki a szüleit? Mivel a fű is kábítószer, és használata törvénysértés. A rendőrség pedig kötelezheti a kérdezőt vérteszt elvégzésére, amiből simán kimutatható. Jó, valószínűleg azon kívül hogy az erkölcsi bizonyítványodba bekerülne, és felfüggesztettet kapnál, más nem történne.


Nálunk a suliban volt akik füveztek, kijött a rendőrség, hívták a szülőket, be a rendőrségre, mindenkinek vérteszt. Suliból kicsapták őket, meg ha jól emlékszem pártfogót jelöltek ki nekik, havonta meg kellett nála jelenniük, és önkéntesmunkát vállalni a periféria egyesületnél.

2018. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
51%
Jó nagy fszok lehetnek... és honnan tudják, hogy milyen szaga van a fűnek? he? biztos olvasták... :D
2018. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
56%
Azért a fűnek elég jellegzetes szaga van, nem lehet mással összetéveszteni. És igen, az interneten leírják milyen szaga van, vagy akar az orvos ismerősöktől is megtudhatták.
2018. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
69%

Erdekes.. alapbol ha nincs nalad szoval nem talalnak nalad nincs mit tenni :D ha lenne nalad pl 1gram akkor elkudhetnek elterelohoz az annyi amit korabban irtak hogy pszichologussal beszelgesz... de hat ez vicc...

1. Azutan nem olvastak a szuleid hogy amerikaba tobb helyen es hollandiaba legalis.. azert mert nem halalos meg senki marihuanaba nem halt bele ( amibe belehaltak az a bio fu teljesen mas)

2. Tobb betegsegere is hasznaljak persze ez az orvosi fu amibe 0 a thc de az mellekes..

3. Rohadt szanalmas hogy nem beszelgetnek veled hanem egybol elitelnek, mintha ok nem lettek volna soha fiatalok... alapbol honnan tudjak a fu szag milyen aki nem erezte meg, nem ismeri az nem tudja...

2018. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
54%
Lényeg, hogy ne legyél spicli és ne köpd be a haverjaidat!
2018. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell a fuvet szagolni, a szuloknek csak a ket szep, voros, csillogo szemet na meg a pupillakat kell megnezni, es hoppa, tudjak mi a sztori.
2018. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!